Ганна Силаєва звільнилася з посади продюсерки «UA: Харків»

Ганна Силаєва за власним бажанням вирішила піти з посади продюсерки «UA: Харків», яку вона обіймала з грудня 2017 року.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Йду з тріумфом і ганьбою. Тріумф – тому що навіть і не мріяла, що вдасться стільки. Ганьба, бо оце «вдалося» майже непомітне, невидиме ззовні. це як стояти на березі става і методично кидати камінчики у воду. Вода їх поглинає, наче без сліду, але за три роки рівень у ставі, най на кілька сантиметрів, але ж піднявся!», – написала вона.

За її словами, у планах відпочити: «щодня багато ходити, багато читати, бодай капочку писати».

Ганна Силаєва подякувала за роботу всій команді Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Правління НСТУ на черговому засіданні прийняло рішення покласти з 11 грудня тимчасове виконання обов’язків продюсера філії АТ «НСТУ» «Харківська регіональна дирекція» на Ірину Первишеву – продюсерку (лінійного) управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту «UA: Харків».

Нагадаємо, у грудні 2017 року на першому конкурсі члени правління НСТУ обрали продюсеркою Харківської філії Суспільного Ганну Силаєву. У 2018 році вона розповіла в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» про листи від харків’ян, моніторинги новин для виявлення порушень стандартів журналістики, російську мову в ефірі та готовність влади до діалогу в прямому ефірі.

comments powered by Disqus