Філіям Суспільного закупили комп’ютерне обладнання на понад 2,5 мільйона гривень

У жовтні філії Суспільного отримають 97 робочих станцій — комп’ютерів із певними технічними й специфічними для телебачення характеристиками та комплектувальними.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.  

Найбільша кількість робочих станцій надійде Дніпровській філії – 9, Одеська, Тернопільська,  Харківська, Чернігівська та Чернівецька філії отримають по 5, Запорізька, Вінницька та Херсонська філії  по 4.

Загалом без нового обладнання, що надійшло в цій партії, не залишиться жодна філія Суспільного. За останні 3 роки це найбільша партія комп'ютерної техніки, яку передали філіям.

За словами директора департаменту технічних стандартів Андрія Бруснікіна, завдяки системі ProZorro вдалося зекономити значні кошти. Загальна оголошена вартість аукціону становила 3 000 080 грн, завдяки системі ProZorro НСТУ зекономила 510 тис. грн та підписала контракт на суму 2 569 960 грн.

Технічний директор Суспільного Юрій Бойчук сказав що у 2012–2016 роках майже не закуповували комп'ютерної техніки для філій. За його словами, у жовтні було поставлено 140 робочих станцій, серед яких 97 робочих станцій саме для потреб філій, зокрема 22 робочі станції суттєво підсилять технічні можливості ефірних комплексів філій.

Член правління Суспільного Микола Чернотицький зазначив, що секвестр бюджету на 2020 рік і подальша виплата боргу держави перед «Євроньюз» значно скоротили можливості НСТУ для оновлення капітальних ресурсів.

«Філії Суспільного мають досить великий парк студійної і комп’ютерної техніки, який треба оновлювати. За ці роки нам дуже допомагали міжнародні партнери, завдяки підтримці яких наші регіональні офіси отримали нові студії, телекамери, комп’ютери. Якщо взяти до уваги нинішні темпи закупівлі, то повне переоснащення комп’ютерної техніки філій відбудеться приблизно за три роки», – розповів він.

Нагадаємо, у у проєкті фінансового плану на 2020 рік зазначалося, що у компанії планують придбання обладнання на 119,2 млн грн. У жовтня 2020 року для «Українського радіо» придбали нове обладнання майже за 3 млн грн.

comments powered by Disqus