Для філій Суспільного на аутсорсі вироблятимуть проєкти про особливості регіонів

Продюсери філій Суспільного зі своїми командами розробили ідеї тематичних проєктів про те, щоб вони хотіли розповісти про свій регіон сусідам. Ці проєкти вироблятимуть на аутсорсі.

Про це в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький. Повий текст інтерв'ю опублікують на сайті найближчим часом.

«Ми зібрали 63 ідеї, які мають бути виготовлені з залученням аутсорсу цього року», – зазначив він.

Наразі у НСТУ завершили перший етап відбору ідей.

За словами пана Чернотицького, ідеї проєктів здебільшого зводяться до формату документальних історій про якусь подію, людину чи процес у регіоні.

«Наприклад, у Хмельницькому робитимуть документальний фільм про свій гігантський ринок. На основі історії життя одної з продавчинь розповідатимуть як створювався і змінювався "хмельницький капіталізм". Також будуть фільми про історичні постаті, які були народженні в цих регіонах», – розповів Микола Чернотицький.

Нагадаємо, на Суспільному відібрали 68 телепроєктів, які вироблятимуть для філій на аутсорсі. 29 проєктів готові до реалізації у 2021 році за кошти НСТУ, 39 проєктів потрапили у довгий список.

Фото: сайт designstickers.com.ua

comments powered by Disqus