Через крадіжку на закарпатському каналі «Тиса-1» зірвано випуск новин

Чоловік зізнався, що у ніч з 30 на 31 січня віджав пластикове вікно, потрапив у приміщення монтажної студії телеканалу «Тиса-1» і викрав із кабінетів деяке майно, повідомила прес-служба національної поліції Ужгорода.

Директор закарпатської  філії НСТУ Віталій Мещеряков розповів представнику Інституту масової інформації в Закарпатській області, що насправді викрадено лише старе, ще радянське обладнання, водночас нової техніки не чіпали. Також були перерізані кабелі. «Тому це пограбування виглядає досить дивним. Припускаю, що більше хотіли нашкодити, ніж обікрасти», – цитує слова пана Мещеряков сайт ІМІ.

Він зазначив, що зловмисники проникли у приміщення кабінету монтажу новин. Звідти й винесено обладнання, відтак ранковий випуск новин було зірвано. Студія новин знаходиться не в приміщенні головного корпусу телевізійного комплексу, в якому є охорона та ведеться відеонагляд.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням у приміщення). Речові докази вилучено й повернуто журналістам.

Фото: відділ комунікації поліції Закарпатської області

comments powered by Disqus