«UA: Радіо Промінь» та «UA: Радіо Культура» розпочали FM-мовлення у Києві

Декілька днів Національна суспільна телерадіокомпанія Україна буде моніторити якість сигналу, щоб за можливості поліпшити його, про це сайту «Детектор медіа» у коментарі сказав  член правління «UA: Суспільне мовлення», відповідальний за регіональний розвиток, Микола Чернотицький.

За його словами, передавачі розміщені на даху  телецентру «Олівець», наразі це єдині радійні передавачі на «Олівці». Провайдером виступає компанія «ЕРБ».

«Суспільне радіо стрімко розвивається, оновлений контент заслуговує на те, щоб його чуло якнайбільше слухачів у столиці», – цитує його слова пресслужба НСТУ.

Пан Чернотицький принагідно подякував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення за підтримку цього розвитку.

Нагадаємо, 4 квітня, за результатами засідання Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення, другий і третій канали Суспільного радіо – «UA: Радіо Промінь» та «UA: Радіо Культура»отримали частоти мовлення в Києві. Радіо «Промінь» вибороло частоту 97,2 МГц (потужність передавача – 1 кВт). Радіо «Культура» виграло частоту 97,6 МГц (потужність передавача – 500 Вт). Це нові частоти, які раніше не використовувалися іншими мовниками. «Промінь» і «Культура» були єдиними претендентами на ці частоти.

Додамо, Нацрада вирішила виставити ці частоти на конкурс 6 грудня 2018 року.

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus