Створили інтерактивну карту зі всіма частотами каналів «Українського радіо»

Канали «Українського радіо» мовлять  у FM та AM діапазонах, у мережі проводового мовлення ПАТ «Укртелеком» та на хвилях комунальних і місцевих радіостанцій по всій території України. На карті виділені кольором ті частоти, де для «Українського радіо» поки працює діапазон середні хвилі (СХ) і є передавачі з тимчасовими дозволами на мовлення в спеціальних зонах (АТО).

При натисканні на потрібне місто відразу видно частоту та як мовить радіостанція: цілодобово чи за розкладом.

У деяких містах радіостанції мовлять цілодобово, у деяких – за розкладом. Як сказав сайту «Детектор медіа» менеджер напряму бродкаст на «Українському радіо» Олександр Соломка, розклад буде доступний на сайті «Українського радіо» трохи згодом.

Нагадаємо, раніше на «Українському радіо» створили карту з інтернет-мовленням всіх обласних радіостанції з мережі Суспільного. Слухати регіональні передачі та новини можна щодня о 7:1 0, 12: 10, 17: 10 і 20: 10.

Додамо, що Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила мобільний додатки для суспільного радіо, де доступне прослуховування «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура». На гаджетах у Google Play з оперативними системами iOS та Android можна скачати додаток suspilne.radio, що дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного мовника та завантажувати програми з архіву.

comments powered by Disqus