Радіо «Промінь» запрошує молодих артистів подавати пісні на шоу «Селекція»

Молоді артисти мають можливість подати заявку зі своїми піснями. Їх прослуховуватимуть зірки української музичної сцени і відбиратимуть для ротації в шоу.

«Якщо ви є молодим амбітним артистом, який створює сучасний музичний контент і прагнете ознайомити зі своєю творчістю широку аудиторію, то ваша музика має можливість потрапити до шоу "Селекція". Для цього вам треба заповнити форму – вашу заявку вивчить редакція, якщо вона відповідатиме форматним вимогам радіостанції, то з вами зв’яжеться представник шоу "Селекція" та узгодить всі організаційні та технічні питання», – зазначено в анкеті.

Щотижня популярні артисти презентуватимуть пісні нових музикантів у ефірі шоу «Селекція».

Автор і ведучий шоу «Селекція» Олександр Стасов сказав, що чарт повернеться восени як рубрика шоу. Восени планують запустити новий сайт радіо «Промінь» із функціоналом для голосування слухачів. Тоді у рамках шоу щотижня будуть порівнювати, як проголосували слухачі та музичні експерти, про це йдеться на сайті dyvys.info.

Нагадаємо, шоу «Селекція» –  це український чарт. 20 найпопулярніших пісень. Воно виходить на радіо «Промінь» щоп’ятниці о 19:00. У рамках шоу «Селекція» на радіо «Промінь» першими поставили в ротацію пісні «Один в каное», «Без обмежень», Vivienne Mort, Letay, Kozak System, Mari Cheba, «НастяЗникає», Kosmopolis, Jerry Heil, Latexfauna, Panivalkova, Dakh Daughters та інших відомих українських виконавців.

comments powered by Disqus