Продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська отримала премію імені Олександра Кривенка

Премію вручили продюсерці у перший день Львівського медіафоруму, який стартував у Львові 30 червня.

«Ми здобули. Дякую за довіру та честь. Олександр Кривенко в моєму внутрішньому пантеоні - важлива фігура», – написала у себе на Фейсбуку  Ірина Славінська.

Нагадаємо, у квітні 2018 року журналістка, літературна оглядачка, культурна менеджерка та ведуча політичних ефірів на «Громадському радіо»,  членкиня PEN Ukraine Ірина Славінська стала продюсеркою третього суспільного каналу «Українського радіо» – «Культура».

Упродовж року радіо «Культура» запустило новий сезон, оновило старі програми, створило ряд нових проектів із новими ведучими, неодноразово журналісти і ведучі радіо працювали у форматі виїзних студій на культурних подіях у Києві та інших містах України.

Однією з останніх подій був «Книжковий арсенал», який тривав у Мистецькому арсеналі з 22 по 26 травня. У ці дні ведучі радіо «Культура» працювали у студії прямого ефіру на . У ці дні радіо «Культура» наживо транслювало 35 годин події спеціальної кураторської програми Ірини Славінської «Говорить Київ» та лінійні передачі за участю гостей фестивалю.

А вже 14-16 червня ведучі радіо «Культура» працюватимуть у виїзній студії у Вінниці на другому міжнародному літературному фестивалі «Острів Європа». 

Премію памяті Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» вручають щорічно у травні до дня народження Олександра Кривенка. Від 2013 року церемонія відбувається у межах Lviv Media Forum. У минулі роки лауреатами премії «За поступ у журналістиці» стали українські журналісти та редактори Сергій Рахманін, Володимир Ар’єв, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова, Костянтин Усов, Олекса Шалайський, Христина Бердинських, Левко Стек, Наталка Седлецька, Роман Вінтонів, Орест Друль, а також польський журналіст і дипломат Марчін Войцеховський.

Додамо, що у 2017 році чотирнадцятим лауреатом премії ім. Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» став журналіст, член правління Національної суспільної телекомпанії України (НСТУ) Роман Вінтонів.

Премію «За поступ у журналістиці» заснувала «Капітула Поступу». До неї входять друзі і колеги відомого журналіста і редактора Олександра Кривенка, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. Традиційно церемонію вручення Премії імені Кривенка супроводжує Лекція Свободи. 

Фото: Світлани Остапи

comments powered by Disqus