На «Українському радіо» запустили психосоціальне токшоу про здорові стосунки без насильства й маніпуляцій

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Ведучими програми стали авторка й менеджерка медіапроєктів, фахівчиня сфери психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Олена Вострова й журналіст, радіо- й телеведучий, музикант Богдан Буткевич. Вони разом із гостями студії аналізують реальні життєві ситуації та шукають шляхи побудови здорових стосунків. 

Перший випуск проєкту на тему виховання дітей вийшов в ефірі в п’ятницю, 31 липня. Послухати запис можна за посиланням.

«Дитяча істерика за 4 хв?! Карати чи ігнорувати? Будувати межі!

Ви не знаєте, як швидко зупиняти дитячу істерику? Ми розкажемо, як це зробити за лічені хвилини! А також разом з психологинею Мариною Романенко подискутуємо про те, чи можна бити дітей. І що робити, коли дитина: не хоче їсти і лягати спати; загралася на майданчику і не йде додому; розкидає іграшки; кривляється; знімає штани перед чужими людьми; мочиться в ліжко; бавиться з вогнем; мучить тварин; б’є маму, тата, братика або сестричку, інших дітей?», – зазначено в анонсі першого випуску проекту.

«Гормон щастя» — токшоу, яке дає практичні поради: як реагувати й чинити в різних ситуаціях, особливо критичних. За мінімум часу в легкій формі слухачі одержують максимум лайфхаків, аби будувати здорові стосунки й бути щасливими.

Проєкт реалізують за підтримки Українського культурного фонду. 

comments powered by Disqus