На «Українському радіо» виділять 500 тисяч гривень на регіональні спецпроєкти

Про це в інтерв’ю пресслужбі Суспільного сказав член правління, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

«У цьому році 500 тисяч гривень виробничого бюджету на Українському радіо закладається окремо саме на регіональні спецпроєкти. А це можливість залучення людей на гонорарній основі», – сказав він.

Пан Хоркін вважає, що  це важливий сигнал і для працівників Суспільного, і, можливо, для інших талановитих радійників у регіонах.

Дмитро Хоркін навів одну з можливих тем спецпроєкту. «Наприклад, у травні наближається пляжний сезон в Одесі. Чому б не зробити спецпроєкт про те, як там підготовлені готелі, пляжі? Це може бути цикл програм, який триватиме місяць, два місяці, квартал», – додав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, для регіональних радіо Суспільного залишать два відрізки в ефірі «Українського радіо» –  о 12:10 і 17:10 по буднях. 

Як писав «Детектор медіа», на радіо «Промінь» і радіо «Культура» залучатимуть регіональних журналістів зі штату Суспільного та інших ЗМІ. Зокрема, на  музично-молодіжному радіоканалі «Промінь» у ранковому шоу з’являться постійні щоденні десятихвилинні програми про місцевий шоу-бізнес. На радіо «Культура» звучатимуть вистави та опери з різних міст України.

comments powered by Disqus