На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»

Проєкти прийматимуть із 19 по 30 вересня. Переможця оголосять до 6 листопада, йдеться у документах про оголошення конкурсу.

Щотижнева антикорупційна програма «Справа честі» уже виходила в ефірі «Українського радіо». У літньому сезоні 2019 року щочетверга о 19:30 в прямому ефірі «Українського радіо» виходила програма «Справа честі» з автором і ведучим Любомиром Ференсом. Було заплановано 12 випусків із перспективою продовження.

«Справа честі» – щотижнева антикорупційна передача з елементами розслідувальної журналістики. Передача передбачає розкриття подробиць розслідування гучних корупційних афер, фінансових схем та кримінальних справ завдяки інформації з перших вуст – від учасників ефіру, які безпосередньо були причетні до розслідування і знають всі подробиці справи. Унікальність передачі полягає в тому, що конкретну корупційну аферу розкриватиме ексклюзивний спікер, який має безпосередній стосунок до її розкриття.

На «Українському радіо» шукають майбутніх авторів і ведучих програми (супровід радіопроєкту «Справа честі»), які вироблятимуть її на аутсорсі. Конкурс відбудеться в три етапи. На першому конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця.

Супровід радіопроєкту «Справа честі» передбачає: добір і розробку теми кожного із 9 випусків радіопроєкту; визначення кола учасників ефіру для всіх 9 випусків радіопроєкту; створення сценаріїв для всього циклу передач з дотриманням вимог статей 9, 10 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»; модерування (ведення) ефіру 9 випусків передачі, що передбачає обговорення актуальної теми зі слухачами та учасниками ефіру, побудову інтерактивного діалогу відповідно до сценаріїв і з дотриманням вимог статей 9, 10 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та з урахуванням концепції мовлення радіоканалу.

Учасники мають подати на конкурс: розгорнутий сценарій однієї передачі циклу, створений для модератора ефіру з урахуванням хронометражу передачі – до 40 хвилин; аудіозапис одного фрагменту передачі (за запропонованим сценарієм) хронометражем до 20 хвилин, який включає роботу запропонованого Учасником модератора ефіру; текст одного аудіоматеріалу про актуальні антикорупційні розслідування з урахуванням хронометражу до 3 хвилин; аудіозапис одного аудіоматеріалу (запропонованим Учасником модератором) про актуальні антикорупційні розслідування хронометражем до 3 хвилин відповідно до запропонованого тексту.

Щоб узяти участь, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на castingradioua@gmail.com.

Із запитаннями можна звертатися до Оксани Маловічко за номерами: (098) 2568-570 або (044) 2396-394. 

Нагадаємо, з початку літа радіо «Промінь» і «Українське радіо» оголошували мистецькі конкурси на супровід низки програм. Частина конкурсів завершилася і переможці уже виробляють програми, серед них «Нічна вахта» на «Українському радіо» і «Гомін Аут» на «Промені». Конкурси виграли практично ті самі команди, які виробляти ці програми у 2019 році. 

Наприкінці серпня радіо «Промінь» змушене оголосити повторні мистецькі конкурси на часткове виробництво радіопроєктів «Стара гвардія» і «Бобіна Party». Компанія «Пропелер Студіос», яка виграла конкурси на супровід цих програм, відмовилася їх продюсувати. 

comments powered by Disqus