На «Українському радіо. Буковина» тимчасово призупинили вихід ранкової програми

Про це він сказав у коментарі сайту «Детектор медіа».

Ранкова програма не виходить в ефір майже тиждень. Це пов’язано з тим, що з радіо звільнилися ведучі.

«Звільнилося двоє ведучих. Одна колега буде реалізовувати проект "Загадки буковинських атлантів", який пройшов пітчинг і тому вона повинна вийти зі штату. Інший колега Ярослав Адамчук вирішив повністю присвятити себе своєму основному фаху – він екскурсовод. Ще одна колега згодом також покине колектив радіо. Вона також візьметься за проекти, які пройшли пітчинги», – сказав Павло Тодорович.

За його словами, він із продюсером Чернівецької філії Максимом Волошином врахували ці обставини і  вирішили тимчасово призупинити роботу над ранковим шоу і зробити акцент на відрізках 12:10 та 17:10, а також на пошуку нового редактора.

Наразі «Українське радіо. Буковина» мовить о 12:20, у цей час в ефірі виходить програма «Радіодень Точка дотику», та о 17:20 – «Радіодень Прайм-тайм». О 20:10 в ефірі «Українське радіо. Буковина» мовить редакція національних меншин.

Наразі на радіо працює 3 - 4 редактори, враховуючи лікарняні і відпустки, зазначив продюсер радіо.

Нагадаємо, 4 березня 2019 року ведучі «Українського радіо. Буковина» вийшли в прямий ефір з нової радійної студії.«Українське радіо Буковина» можна було чути у відрізках 07: 10 - 8: 00, 12: 10 - 13: 00, 17: 10 - 18: 00, 20: 10 - 20: 50. Аудиторія радіо розширилася завдяки тому, що була доступна відео-трансляція на фейсбук-сторінці радіо. Також із березня 2019 року проєкт «Радіодень. Точка дотику» наживо транслюють на радіо і на регіональному каналі «UA: Буковина».

 Із 5 жовтня 2019 року у вихідні дні регіональні редакції «Українського радіо» перестали мовити у ранковому слоті з 7:10 до 8:00 на хвилях Першого каналу «UA: Українське радіо».

25 грудня 2019 року у Facebook зникли всі сторінки регіональних радіо філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. Регіональні радіо активно користувалися своїми сторінками у соцмережах, оскільки це була єдина можливість донести контент власного виробництва до користувачів інтернетом. Радіостанції не мають власних сайтів, лише на сайтах регіональних каналів є можливість слухати онлайн.

Як писав «Детектор медіа», після впровадження нової радійної концепції регіонального мовлення для регіональних радіо Суспільного залишать два відрізки в ефірі «Українського радіо» –  о 12:10 і 17:10 по буднях. До того часу у найближчі місяці все має залишитися без змін. 

comments powered by Disqus