На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій

Онлайн трансляція радіо почала діяти з 8 липня, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

На сайтах філій наразі немає окремого розділу радіо. Трансляція доступна під онлайн мовленням телеканалів.

Як пояснили сайту «Детектор медіа» у прес-службі НСТУ, має бути окремий розділ для радіо, з розкладом і програмами. Наразі працюють над його впровадженням.

На місцевих радіостанціях звучать програми, спільні для всієї мережі «Українського радіо», так і регіональних редакцій «UA: Українське радіо».

«Наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в ефір передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню», — прес-служба НСТУ цитує слова генерального продюсера «Українського радіо» Дмитра Хоркіна.

Нагадаємо, 16 листопада, у День працівників радіо, телебачення і зв'язку України, НСТУ запустила мобільний додатки для суспільного радіо, де доступне прослуховування «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура». На гаджетах у GooglePlay з оперативними системами iOS та Android можна скачати додаток suspilne.radio, що дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного мовника та завантажувати програми з архіву.

У лютому 2019 року на «Українському радіо» створили карту з інтернет-мовленням всіх обласних радіостанції з мережі Суспільного. 

У травні сайті «Українського радіо» опублікували чотири інтерактивні карти, на яких відтворено, де і на яких частотах можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь», «Культура», «Голос Донбасу» (Донецька область) і « «Пульс» (Луганська область»).

У червня 2019 року сайт «Українського радіо» перенесли з урядового домену gov.ua на новий домен ukr.radio.

Нагадаємо, станом на 3 квітня 2019 року нові сайти мають наступні філії НСТУ:  Львівська (lv.suspilne.media), «UA: Донбас» (dn.suspilne.media), Кіровоградська (kr.suspilne.media), Миколаївська (mk.suspilne.media), Одеська (od.suspilne.media), Сумська (sm.suspilne.media), Харківська (kh.suspilne.media), Хмельницька (km.suspilne.media), Черкаська (ck.suspilne.media), Чернівецька (cv.suspilne.media),  Вінницька (vn.suspilne.media), Волинська (vo.suspilne.media), Житомирська (zt.suspilne.media), Запорізька (zp.suspilne.media), Івано-Франківська (if.suspilne.media), Полтавська (pl.suspilne.media), Рівненська (rv.suspilne.media), Херсонська (ks.suspilne.media), Чернігівська (cn.suspilne.media), Дніпровська (dp.suspilne.media) Тернопільська (te.suspilne.media), Закарпатська (uz.suspilne.media).

comments powered by Disqus