На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив  директор ТО «Промінь» Роман Коляда.

«Досвід формування плей-ліста української музики, ґрунтуючись на побажаннях студентської молоді, який ми отримали, готуючи новорічний ефір, заохотив нас до продовження експерименту. Адже «Промінь» перетворюється на молодіжний канал суспільного мовлення. Відтак роль молоді у формуванні контенту каналу буде значною. Найближчий крок на цьому шляху – запуск у лютому проекту «Лайк ТОП».

Ми збираємо, як у соцмережах («запишіть на диктофон чи на відео і надішліть нам, або хоча б напишіть текстове повідомлення у месенджер»), так і в офлайнових опитуваннях «музичні вподобайки», чи то пак – «лайки». Що, коли і чому людина любить слухати, і що хотіла б чути в ефірі молодіжного каналу. Згідно з уподобаннями наших респондентів формуватиметься ще дві години мовлення «Променя» (стежте за анонсами). Щойно накопичиться матеріал для узагальнень – стане зрозуміло, кому з українських музикантів молодь віддає перевагу і ми почнемо формувати власний «Лайк ТОП». Лідери цього ТОПу будуть, певна річ, регулярно звучати у ефірах. Так само ми будемо звертати особливу увагу на новинки, які потрапили у поле зору наших респондентів і «підозрювати» у цих новинках майбутні українські мегахіти», – пояснив Роман Коляда.

Роман додав, що радіо «Промінь» розраховує через деякий час сформувати ЛайкТОП100 української музики і мріє на подальшу перспективу про формування ЛайкТОП200, адже українська музика продовжує стрімко розвиватися.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року стало відомо, що радіо «Промінь» планують «омолодити й осучаснити». Новорічна ніч стала декларацією про наміри. З 31 грудня на 1 січня 2017 року на радіо «Промінь» звучала музика, яку радійникам запропонували студенти. 

comments powered by Disqus