Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»

Після представлення Дмитро Хоркін розповів сайту «Суспільне мовлення» про першу зустріч із колективом.

«Я сказав колективу, що доля усміхнулася всім нам. Нарешті суспільне, нарешті Публічне акціонерне товариство, нарешті з’являться високі заробітні плати. Продюсер енергійний. Мій кабінет – коворкінг. Заходьте, сідайте з ноутбуком поруч зі мною і працюйте. Приносьте ідеї. Двері завжди відчинені. Прямий номер телефону вже дали. Ніякий я не Дмитро Миколайович, а Дмитро. Приходьте і кажіть про ідеї нових шоу, пошукаємо кошти разом», – сказав Дмитро Хоркін.

Він зазначив, що на новій посаді генерального продюсера до всіх прислухається і пристає до інших думок.

«Мені 31 рік. Я не апаратна людина. І ніколи не стану номенклатурником», – підкреслив Дмитро Хоркін і додав, що хоче створити на «Українському радіо» дружну атмосферу.

Дмитро Хоркін уже має плани щодо запуску нових програм на каналах «Українського радіо», які можна буде почути в ефірі чотирьох каналів «Українського радіо» з 4 вересня 2017 року. Він сказав, що у колективі будуть зміни.

«У цій ситуації переді мною стоїть виклик. У мене не має бути друзів. У мене мають бути ефективні колеги, які зі мною працюють. Мають бути кастинги, а не призначення. Має бути внутрішня конкуренція. Ми вже починаємо шукати ведучих ток-шоу», – додав Дмитро Хоркін.

Про зміни, які чекають на «Українське радіо», читайте найближчим часом в інтерв’ю з Дмитром Хоркіним на сайті «Суспільного мовлення».

Нагадаємо, Дмитро Хоркін – диктор, радіожурналіст, ведучий програм, політичний оглядач Першого каналу «Українського радіо».

22 січня 2017 року на першому каналі Українського радіо (УР-1) він запустив спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу».

З початку травня 2016 року на Першому каналі «Українського радіо» вийшла серія інтерв'ю Дмитра Хоркіна з журналістами, які залишили Донеччину та Луганщину через проросійських бойовиків та погрози терористичних організацій «ДНР-ЛНР».

Дмитро Хоркін є основним дикторським голосом офіційних заходів України, зокрема парадів до Дня Незалежності. 

comments powered by Disqus