Дмитро Хоркін на УР-1 запускає спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу»

Дмитро Хоркін на УР-1 запускає спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу»

13:39,
18 Січня 2017
5868

Дмитро Хоркін на УР-1 запускає спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу»

13:39,
18 Січня 2017
5868
Дмитро Хоркін на УР-1 запускає спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу»
Дмитро Хоркін на УР-1 запускає спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу»
22 січня 2017 року на першому каналі Українського радіо (УР-1) стартує спецпроект журналіста Дмитра Хоркіна «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу».

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив автор та ведучий проекту Дмитро Хоркін.

«Це мій проект на "Українському радіо", який фінансується коштами самої радіокомпанії, і записувався спільно з Донецьким обласним радіо «Голос Донбасу», де я веду прямі ефіри», – сказав він.

За його словами, буде п’ять серій спецвипуску, кожна з яких складатиметься з прямих ефірів, записів, інтерактиву. Передачі виходимуть в ефір щонеділі о 12:30.

«Бізнес-школа для переселенців з Донбасу» – успішні історії бізнесменів-переселенців, які, виїхавши зі сходу України через бойові дії, знайшли в собі сили відновити чи започаткувати власну справу, пояснив автор проекту.

«Героями перших серій стануть дивовижні люди: дві переселенки з Донбасу. Перша - колишня луганчанка Анна Дзюба, яка не тільки вже "встала на ноги", має успішний бізнес із виробництва оригінальних тканин, але й допомагає українським військовим, долучившись до ініціативи "Бойові швачки",фірма Анни безоплатно шиє спідню білизну для бійців. А друга героїня - екс-донеччанка Олена Клочко, яка до війни була успішним бренд-менеджером італійських фешн-компаній на Донбасі. Через свою відверту патріотичну позицію її затримали "днр"-івські бойовики влітку 2014-го, після полону Олена виїхала в Київ. Зараз вона продовжує працювати у фешн-індустріївідкрила власну фірму», – пояснив пан Хоркін.  

Як зазначив журналіст, собливістю цього спецпроекту є участь авторитетних бізнес-тренерів, які протягом передачі розповідають про специфіку підприємницької діяльності переселенців. Практичні поради дають тренер з фінансового аналізу Олег Мирянов (який сам є переселенцем із Криму) та експерт із просування бізнесу і реклами Надія Копаниця.

Бізнес-тренер Олег Мирянов розповів про свою участь у проекті: «Особливістю бізнес-стратегій переселенців є розумний баланс між зиском и покликанням. Коли люди виїжджають із зони АТО, їхнє основне завданнявижити і заробити будь-якими способами на життя. Проте успішний бізнес не побудуєш, маючи за мету лише отримання прибутку. Потрібно шукати той напрямок бізнесу, в якому ти маєш покликання і від якого у тебе "горять очі". У цих передачах розкажу про таку мотивацію».

Дмитро Хоркін зазначив, що в усіх серіях спецпроекту братиме участь координатор програми бізнес-ініціатив переселенців Тетяна Гузик на базі IDP-hub – київського простору для внутрішньо-переміщених осіб. За його даними, у хабі вже напрацьована методика навчання бізнесменів-початківців по роботі з документацією. На жаль, часто дуже цікава і перспективна ідея не одержує підтримку через невміння правильно складати бізнес-плани. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду