Богдан Буткевич припинив співпрацю з «Українським радіо»

Ведучий, журналіст, музикант Богдан Буткевич припинив співпрацю з «Українським радіо». Проєкт «А серйозно?», який він вів разом із Наталею Соколенко, закінчився.

Про це ведучі сказали на «Українському радіо» під час прямого ефіру «А серйозно?» 23 листопада.

«Наш проєкт закінчується. Плюс я припиняю співпрацю з Українськи радіо. Почуємося, побачимося десь колись неодмінно», – сказав Богдан Буткевич.

Наталя Соколенко зазначила, що програмі «А серйозно?» майже два роки, її запустили під час президентських виборів.

Нагадаємо, Богдан Буткевич приєднався до команди «Українського радіо» у березні 2018 року. Спершу він вів  разом із Христиною Стець ранкове прямоефірне шоу «Сьогодні. Зранку». У січні 2020 року Богдан Буткевич сказав, що узяв творчу відпустку в ранковій програмі на «Українському радіо». На програму він так і не повернувся. Після того, як Богдан Буткевич залишив ранкове шоу, його веде Христина Стець. 

Як писав «Детектор суспільного мовлення», сатирична програма  Наталі Соколенко і Богдана Буткевича «А серйозно?» виходила на «Українському радіо» з січня 2019 року. 

У травні 2020 року «А серйозно?» на «Українському радіо» почала виходити також у відео-форматі для YouTube. Це стало можливим завдяки грантовій підтримці, яка завершилася наприкінці листопада 2020 року.

Окрім того , з 31 липня 2020 року Богдан Буткевич разом із Оленою Востровою велив ефірі «Українського радіо» психосоціальне ток-шоу  «Гормон щастя». У вересні 2020 року Богдана Буткевича усунули з ефіру психологічного токшоу на «Українському радіо» через мову ворожнечі. Олена Вострова продовжила сама робити програму. 

Фото: скріншот

comments powered by Disqus