«UA: Перший» транслюватиме Кубок і Чемпіонат світу з біатлону 2020–2021

Суспільний телеканал «UA: Перший» транслюватиме всі гонки Кубка й Чемпіонату світу з біатлону сезону 2020–2021.

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

За словами члена правління Суспільного мовлення, відповідального за платформу телебачення, Ярослава Лодигіна, новий сезон буде інакшим, самі події мають обмеження для глядачів та щодо різних додаткових бонусів, до яких звикли телеглядачі.

«Попри те, що можливості працювати безпосередньо на місцях подій обмежені, ми зробимо все, аби в умовах коронавірусу показати найцікавіше, найважливіше й обговорити це в наших студіях», —  сказав Ярослав Лодигін.

Суспільний мовник — єдиний офіційний партнер подій Міжнародної спілки біатлоністів (International Biathlon Union — IBU) в Україні до сезону 2025–2026 року, а саме: Кубків та Чемпіонатів світу, Кубків IBU, Чемпіонатів Європи та Молодіжних чемпіонатів світу.

Виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм Микита Хорозов зазначив, що «UA: Перший» транслюватиме біатлон у повному обсязі. «Для нас важливо якісно висвітлювати кожну подію нового сезону. Торішні трансляції продемонстрували стабільно високі рейтингові показники. Це свідчення, що біатлон популярний і потрібний українському глядачеві, а тому має бути доступним кожному вболівальникові», — сказав він.

Коментаторами біатлонних змагань у новому сезоні стануть спортивні журналісти Суспільного Сергій Ружицький та Олексій Мандзій.

Розклад етапів Кубка світу з біатлону 2020–2021:

  • Контіолахті — 28 листопада — 6 грудня;
  • Хохфільцен — 11–20 грудня;
  • Обергов — 7–17 січня;
  • Антхольц-Антерсельва — 21–24 січня;
  • Пекін — 26 лютого — 1 березня;
  • Нове-Место — 11–14 березня;
  • Холменколлен — 18–21 березня.

Чемпіонат світу відбудеться в Поклюці (Словенія) 10–21 лютого 2021 року.

Перший етап Кубка світу в Контіолахті буде з уболівальниками на трибунах. Рішення про наступні етапи ухвалять пізніше, зважаючи на ситуацію з пандемією.

Новини й трансляції оприлюднюватимуть на диджитал-платформі Суспільне. Біатлон.

Нагадаємо, Суспільний мовник є офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які мали відбутися 23 липня — 8 серпня 2021 року. Змагання відклали на рік через пандемію коронавірусу зі збереженням початкової офіційної назви.

 Фото: сайт biathlon.suspilne.media

comments powered by Disqus