«Радіодиктант» став найпопулярнішим Google-запитом в Україні 8 листопада

Про це свідчать дані відкритої аналітики Google Trends, яка вимірює, як часто певний термін шукають по відношенню до загального обсягу пошукових запитів у різних регіонах світу й на різних мовах.

 

Найбільше шукали інформацію про радіодиктант користувачі з Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Крім того, як свідчать дані Goole Trends, користувачі цікавилися й окремими словами, що прозвучали у радіодиктанті: берест, цифра, вебкамера, Івана Купала.

 

Нагадаємо, 8 листопада о 11:20 відбувся ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який організовула Національна суспільна телерадіокомпанія України. Текст можна було сфотографувати чи відсканувати і надіслати протягом 15 хвилин, з 11:45 до 12:00. О 12:00 текст радіодиктанту опублікували. Всі роботи, які були надіслані до 12:00 в електронному варіанті, будуть розглянуті упродовж 10 днів.  Автори диктантів, написаних без помилок, отримають заохочувальні призи. 

Результати перевірки оголосять у програмі «РадіоДень» 18 листопада, також їх опрублікують на сайті ukr.radio.

«Українське радіо» оголосило конкурс на найкращі твори про написання диктанту. Для цього до 11 листопада, упродовж трьох днів, потрібно надіслати листом розповідь про те, як ви написали цьогорічний диктант, як дізналися про це і чи підтримуєте цю акцію. До розповіді потрібно додати текст радіодиктанту, на конверті написати «На конкурс». Адреса, за якою приймають листи, незмінна: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо. Автори десяти найкращих творів отримають заохочувальні призи. Результати цього конкурсу оголосять 25 листопада.

comments powered by Disqus