Оксана Денисова пішла з посади шефредакторки сайту «Суспільне Новини»

Шефредакторка сайту «Суспільне Новини» Оксана Денисова завершила роботу в Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Їх було 525, але просто зараз я починаю виходити з десятків чатів, видаляти сотні листів з пошти та тисячі документів з гугл диска. Ці 525 днів були максимально шаленими, безшабашними та насиченими, а тому обов'язково стануть незабутніми», – зазначила пані Денисова.

Вона подякувала команді Суспільного, голові правління НСТУ Зурабу Аласанії і генеральній продюсерці цифрових платформ Тетяні Кисельчук.

Наразі вона планує жити в Ізраїлі.

«Дякую Україні за першу половину життя, але тепер у мене на нього інші плани», – написала Оксана Денисова.

Тетяна Кісельчук поділилася у Facebook про співпрацю з Оксаною Денисовою.

«Мало хто вірив, що ми спрацюємося, мовляв обидві надто жорсткі. А ми просто розмежували обов’язки: я займалася суто менеджерською роботою, Оксана – редакторською. Денисова не вчила мене будувати структуру, я її – писати новини. Профіт. Новинний сайт з мільйонними переглядами й усіма можливими топами з дотримання журналістських стандартів», – зазначила вона.

Оксана Денисова приєдналася до команди Суспільного у жовтні 2019 року. Вона разом із генеральним продюсером інформаційного мовлення Федором Скрипником та Тетяною Кисельчук запускали сайт «Суспільне Новини». Новинний сайт запрацював 2 грудня 2019 року.

За рік сайт «Суспільне Новини» виріс у більш ніж 10 разів: від 340 тис. унікальних користувачів та 670 тис. переглядів у грудні 2019 року до понад трьох мільйонів унікальних користувачів і більш ніж восьми мільйонів переглядів у листопаді 2020 року.

Фото: фейсбук-сторінка Оксани Денисової

comments powered by Disqus