Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному

Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному

14:22,
6 Серпня 2019
4735

Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному

14:22,
6 Серпня 2019
4735
Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному
Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному
З 1 серпня Руслан Городничий займається розвитком продакшну Суспільного мовлення, зокрема «UA: Першого».

Про це у щотижневому подкасті Костянтина Дорошенка і Андрія Боборикіна «Культура всего» сказав Ярослав Лодигін, який на цивільно-правовій угоді виконує обов’язки генерального продюсера телебачення у Національній суспільній телерадіокомпанії України.  

«Руслан Городничий буде займатися розвитком нашого продакшену з 1 серпня. Те, що сьогодні називається виробничим відділом», – сказав він.  

За словами пана Лодигіна, продакшн покликаний насамперед запустити процес власного виробництва проєктів для «UA: Першого». Наразі у НСТУ розглядають ідею знімати серіали, які мають вийти в ефір через 2-3 роки. 

До того Руслан Городничий  був генеральним продюсером розважального мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Нагадаємо, Руслан Городничий працював на комерційному телеканалі СТБ з 2002-го по 2016 рік, як йдеться в його резюме на сайті work.ua.  Він запускав такі масштабні проекти як «Танцюють всі», «Україна має талант» та понад 20 інших. 

Його досягнення: створено продакшн (власне виробництво) телеканалу; виробничий пік – більше 20-ти телевізійних проектів на рік; сформовано професійний колектив; бюджетування адміністративно-продюсерської групи для програм; творчість власного виробництва: 100 осіб; створено кастинг відділ – підбір учасників проектів; рішення проблем масовки, акторів і т.д .; створено відділ локацій – підбір приміщень широкого спектру для зйомок ТВ-програм і шоу програм: більше 3 тис. об'єктів і контактів; створено напрям адаптації нежитлових приміщень для зйомок ТВ-програм і шоу.

Також Руслан Городничий працював на СТБ журналістом щоденної програми «Вікна - кримінал», автором і ведучим програми «Час  К», продюсером щотижневої програми «Документальний детектив». 

Фото: пресслужби НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду