«Громадське радіо» зібрало на «Спільнокошті» 415 тис. гривень

«Громадське радіо» зібрало на «Спільнокошті» 415 тис. гривень

12:51,
29 Серпня 2017
1969

«Громадське радіо» зібрало на «Спільнокошті» 415 тис. гривень

12:51,
29 Серпня 2017
1969
«Громадське радіо» зібрало на «Спільнокошті» 415 тис. гривень
«Громадське радіо» зібрало на «Спільнокошті» 415 тис. гривень
На платформі «Спільнокошт» «Громадське радіо» зібрало від доброчинців 415 тис. грн із заявлених 3 млн грн. До кінця збору коштів залишилося 72 дні.

Наразі зібрані кошти становлять 40 % від місячного бюджету «Громадського радіо», сказав директор з розвитку «Громадського радіо» Петро Кошуков.

«"Громадському радіо" потрібна допомога, щоб отримати нові ліцензії, купити обладнання, платити співробітникам, яких понад 50 осіб. Ми постійно знаходимося у кризі нестачі коштів», – пояснив Петро Кошуков.

Він зазначив, що кожен може долучитися до розвитку неприбуткового радіо і поросив ділитися інформацією, що «Громадське радіо» існує та бореться за своє прав мовити без меж, доступ до неупередженої інформації.

Пан Кошуков зазначив, що «Громадське радіо» існує за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка підтримує незалежні медіа в Україні. «Ця ситуація не стабільна і не стала для "Громадського радіо"», – додав він.

Петро Кошуков підкреслив, що стратегічна мета «Громадського радіо» – вийти на 50% власного самозабезпечення протягом найближчих двох років.

«Сподіваємося, що джерело наявності міжнародної технічної допомоги, доброчинців та організацій, які підтримують свободу слова у світі, все ще існуватимуть. Але нам критично необхідно мати можливість фінансуватися за рахунок коштів, які ми регенеруємо самі, у тому числі за рахунок доброчинців і поставленої системи краудфандингу, над якою ми сьогодні працюємо», –  сказав Петро Кошуков.

Головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко зазначив, що «Громадське радіо» вдень слухає і читає на трьох платформах (інтернет, радіо і станції, які ретранслюють) 100 тис. осіб. «Громадське радіо» проводить замір аудиторії  кожні півроку. Петро Кошунов додав, що більшість передавачів «Громадського радіо» навколо зони бойових дій. 

Нагадаємо, у листопаді 2016 року громадська організація «Громадське радіо» оголосила нову кампанію по збору коштів. Команді потрібно 3 млн гривень на найближчі півроку. Ці кошти вона планує використати на те, щоби отримати нові ліцензії на мовлення у нових містах, закупити, встановити та обслуговувати техніку, а також для того, щоби випускати нові програми.

Свої внески можна зробити на сайті «Сіпльнокошт» – колективному фінансуванню проектів. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду