Народний депутат від «Слуги народу» залишив студію «Зворотного відліку» на Суспільному

У студії дискутували на тему: «Чи змінювати мовний закон?». Журналіст Роман Скрипін сказав народному депутату, що він другий з фракції, хто не відповідає на запитання, що таке широке обговорення та як воно відбуватиметься. «В яких людей ви будете питати?», – зазначив Роман Скрипін. Юрій Камельчук відповів на коментар Романа Скрипіна: «Ви не почули основну суть, яку я сказав».

«Почули», – сказав Роман Скрипін.

«Я сам просто був журналістом і розумію, як вдало можна перебивати і переінакшити слова», – сказав Юрій Камельчук.

Після цього у розмову втрутилася Мирослава Барчук. Вона звернулася до Юрія Камельчука, що він або дотримується регламенту, тобто відповідає не більше хвилини і нікого не перебиває, або вони прощаються.

На що народний депутат перепитав, чи ведуча йому погрожує.

«Ви не дотримуєтеся регламенту, ви перебиваєте журналістів... Ми не перебиваємо один одного. Кожен має одну хвилину», – сказала Мирослава Барчук.

Народний депутат зазначив, що йому на початку не оголосили правила, за якими гості дискутують у студії Суспільного.

«Те, що зараз ви зробили, це вияв глибокої неповаги. І я, як колишній журналіст, зараз вам кажу, ви робите велику помилку», – зазначив Юрій Камельчук.

Дивитися з 1:09:22

Через кілька хвилин розпочалася реклама, під час якої народний депутат покинув студію «Зворотного відліку».

Таким чином, в останні частині токшоу брали участь представники двох опозиційних сил, і не було представника влади. Зокрема залишилися народні депутати Ростислав Павленко (фракція партії "Європейська солідарність"), Вадим Івченко (фракція ВО "Батьківщина"), Сергій Шахов (депутатська група "Довіра"), який неодноразово називав свою групу конструктивною опозицією.

Нагадаємо, токшоу «Зворотний відлік» на Суспільному запустили напередодні президентських виборів у 2019 році. Наразі виходить п'ятий сезон проєкту. Від 16 березня на час карантину у студії ведучі, гості та експерти обговорюють важливі події в Україні без участі аудиторії.

comments powered by Disqus