Наглядова рада НСТУ призначила Миколу Чернотицького т.в.о. голови правління Суспільного

Про це «Детектору медіа» повідомила заступниця голови наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

Микола Чернотицький – член правління, відповідальний за оптимізацію центральної та регіональної структури. За освітою – інженер електронних систем, до обрання членом правління НСТУ працював директором Сумської філії НСТУ. 15 травня 2017 року обраний на чотири роки членом правління НСТУ разом з п’ятьма іншими членами правління наглядовою радою НСТУ за поданням голови правління Зураба Аласанії.

Раніше голова наглядової ради Тетяна Лебедєва повідомила «Детектору медіа», що Зураб Аласанія працюватиме ще два тижні, після чого наглядова рада призначить тимчасово виконуючого обов’язки голови правління.

Тетяна Лебедєва додала, що наглядова рада буде готувати оголошення позастрокового конкурсу на посаду голови правління Суспільного. Для цього потрібно створити комісію, розробити умови конкурсу, проголосувати за оголошення конкурсу тощо.

Голова наглядової ради пояснила, що розірвання контракту із Зурабом Аласанією не стосується членів правління НСТУ та решти його команди. Те, чи вони залишаться в компанії, – їхній вибір.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада НСТУ вирішила достроково відсторонити Зураба Аласанію з посади голови правління Суспільного мовлення.

comments powered by Disqus