Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ

До складу правління увійшли двоє нових членів: Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін. Зі старого складу правління залишилося троє членів: Інна Гребенюк, Микола Чернотицький і Родіон Никоненко.

До нового складу правління поки що входять п'ятеро членів з шести:

  • Ярослав Лодигін – відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура»;
  • Дмитро Хоркін – відповідальний за «UA: Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура», Будинок звукозапису;
  • Інна Гребенюк – відповідальна за стратегію та розвиток, міжнародну діяльність;
  • Микола Чернотицький – відповідальний за адміністративно-господарську діяльність, регіони;
  • Родіон Никоненко  – відповідальний за бюджетування та управління активами.

Кандидатура Лілії Стіренко (відповідальна за економіку та фінанси) не набрала достатньої кількості голосів (6 – за, 7 – проти). Також у правлінні залишилася вакантна посада члена правління, відповідального за діджитал-платформу. За новини та суспільно-політичний напрямок відповідатиме особисто голова правління Зураб Аласанія.

Також наглядова рада достроково припинила дію контрактів з членом правління Юрієм Макаровим. Зураб Аласанія повідомив, що Юрій Макаров став шефредактором телевізійного мовлення. Членкиня правління Олександра Кольцова повернулася в декретну відпустку (але формально наразі посада члена правління за нею залишилася). Ще раніше наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із членом правління Романом Вінтонівим – він продовжує готувати авторські проекти і працювати ведучим.

Зураб Аласанія, представляючи новий склад правління зазначив, що метою змін є перехід від тематичних напрямків до платформ.

Ярослав Лодигін головними свої завданнями бачить підвищення показників «UA: Першого» та створення потужного бренду суспільного. Зокрема, за півроку-рік канал має стати найпотужнішим голосом серед інформаційних каналів, а далі є плани «йти в мейнстрім».

Дмитро Хоркін зазначив, що зараз радіо розширює аудиторію, працює над підвищенням цитованості, розвивається в діджитал. Члени наглядової ради схвально поставилися до включення менеджерів платформи радіо до складу правління.

Лілія Стіренко говорила, що планує провести інвентаризацію рухомого та нерухомого майна та зробити його переоцінку, а далі – сформувати пропозиції про повернення непотрібного майна в державну власність.

Нагадаємо, 1 серпня наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із Романом Вінтонівим. Також на тому ж засіданні наглядової ради Зураб Аласанія розповів про заплановані зміни у складі правління НСТУ, а саме – дострокове припинення контрактів з Олександрою Кольцовою, Юрієм Макаровим та Родіоном Никоненком.

comments powered by Disqus