У НСТУ планують припинити контракти з членами правління Кольцовою, Макаровим та Никоненком

У НСТУ планують припинити контракти з членами правління Кольцовою, Макаровим та Никоненком

15:49,
12 Серпня 2019
4626

У НСТУ планують припинити контракти з членами правління Кольцовою, Макаровим та Никоненком

15:49,
12 Серпня 2019
4626
У НСТУ планують припинити контракти з членами правління Кольцовою, Макаровим та Никоненком
У НСТУ планують припинити контракти з членами правління Кольцовою, Макаровим та Никоненком
Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія подякував усім членам правління за два роки роботи, за всю виконану роботу щодо створення Суспільного мовлення в Україні.

Про це він сказав під час засідання наглядової ради НСТУ 1 серпня, зазначено у протоколі, який опублікований на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Пан Аласанія доповів про заплановані зміни у складі правління ПАТ «НСТУ», а саме – дострокове припинення контрактів з Романом Вінтонівим, Олександрою Кольцовою, Юрієм Макаровим та Родіоном Никоненком.

Згідно з новою структурою навесні 2019 року членам правління дали нові обов'язки. Відтоді Юрій Макаров відповідав за платформу телебачення.

Олександра Кольцова – за платформу радіо. Родіон Никоненко – за бюджетування й управління активами ПАТ «НСТУ».

Як раніше писав «Детектор медіа», наглядова рада припинила контракт із Романом Вінтонівим за угодою сторін з 5 серпня 2019 року.

У протоколі зазначено, що член наглядової ради НСТУ В’ячеслав Козак поцікавився, чому член правління Олександра Кольцова, яка з весни цього року відповідала за платформу радіо, не відстоювала належним чином інтереси радіо.

Зураб Аласанія відповів, що Олександра Кольцова знається на предметі і зробила дуже багато корисного у створенні та розвитку Суспільного мовлення.

Нагадаємо, 1 серпня наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із Романом Вінтонівим.

Роман Вінтонів повідомив колектив Суспільного, що звільняється з 1 серпня.

Членами правління НСТУ залишилися Микола Чернотицький, який відповідає за регіональний розвиток та Інна Гребенюк, яка відповідає за стратегічний розвиток компанії.

Наглядова рада НСТУ уклала контракт із Романом Вінтонівим на 4 роки з 15 травня 2017 року. Він був обраний членом правління Суспільного, відповідальним за суспільно-політичний напрям діяльності, за пропозицією голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Із впровадженням нової структури у НСТУ Роман Вінтонів почав відповідати за інформаційне мовлення та цифрові платформи. 

Як писав «Детектор медіа», журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість – канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на сайті YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин».

З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою виробляє програму «#@)₴?$0» («Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль»), яка виходить по неділях на трьох телеканалах – «UA:Першому» (о 21: 35), 24 каналі та «Громадському».

Роман Вінтонів і надалі працюватиме як ведучий Майк Щур у програмі «Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль», яка виходитиме на Суспільному. 

Йому належать торгова марка «Телебачення Торонто», торгова марка «Майкл Щур» та логотип «Майкл Щур».

Також він робив на Суспільному авторську програму «ЧереЩур». 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду