«UA: Перший» та «Українське радіо» ведуть спільний марафон

«UA: Перший» та «Українське радіо» ведуть спільний марафон

11:15,
24 Лютого 2022
18729

«UA: Перший» та «Українське радіо» ведуть спільний марафон

11:15,
24 Лютого 2022
18729
«UA: Перший» та «Українське радіо» ведуть спільний марафон
«UA: Перший» та «Українське радіо» ведуть спільний марафон
«UA: Перший», «UA: Культура», всі регіональні телеканали філій Суспільного та «Українське радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура» мовлять у прямому ефірі і повідомляють найоперативніші новини зі всієї України. Усі платформи транслюють спільний марафон.

О 6:30 суспільний телеканал «UA: Перший» почав мовити на супутнику без кодування. Усі платформи Суспільного – телеканали, радіо і фейсбук-сторінки – транслюють спільний марафон.

Ведучі Анатолій Єрема та Інна Неродик працюють у студії з телецентру «Олівець». В ефір включаються кореспонденти Суспільного з Києва та інших міст.

Канал «UA: Перший» транслюється на своїх параметрах. Кодування — Немає. Параметри мовлення: супутник — Amos 3, 4° W, частота — 11175, поляризація — горизонтальна, FEC — 3/4. Формат зображення — MPEG-2. Стандарт мовлення — DVB-S (QPSK).

«UA: Перший», «UA: Культура» і всі регіональні телеканали філій Суспільного з 6:00 транслюють у прямому ефірі марафон, де передають всі оперативні новини.

«Українське радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура» ведуть марафон із 5:30. Ведучі спілкуються з експертами, представниками влади, слухачами, передають поточну ситуацію в Україні та світі.

Станом на 11:00 телеканали і радіо ведуть спільний марафон.

Сайт «Суспільне Новини» на фейсбук-сторінці транслює наживо всі виступи представників влади, веде пряму трансляцію марафону та веде онлайн-трансляцію.

Звук сирени системи оповіщення означає, що необхідно увімкнути Суспільне – «Українське радіо», радіо «Культура», радіо «Промінь», телеканали «UA: Перший», «UA: Культура» чи регіональний канал Суспільного з логотипом UA:.

Телеграм: https://t.me/suspilnenews
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
reabece
22:44 / 11.06.2023
Gardner s syndrome consists of extensive adenomatous polyps of the colon, sebaceous cysts, osteomatosis of the skull and the mandible, and cutaneous and subcutaneous fibromas general pharmacy levitra When calcium citrate is taken with these antacids, the amount of aluminum absorbed into the blood may go up
Лариса
13:17 / 12.04.2022
сьогодні у прямому ефірі "Ураїнського радіо" у першій половині дня було інтерв’ю з ведучим рубрики "Антифейк", наприкінці якого запрошений гість закликав бути дуже уважним до всілякої інформації і допомагати російській армії, і далі ніби знову по темі... А от фраза "допомагати російській армії" була обмовкою, чи я якось не правильно почула? Чи є у вас запис цього інтерв’ю?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду