6 та 7 серпня – дні Грузії на «UА:Першому»

6 та 7 серпня – дні Грузії на «UА:Першому»

16:36,
5 Серпня 2015
3371

6 та 7 серпня – дні Грузії на «UА:Першому»

16:36,
5 Серпня 2015
3371
6 та 7 серпня – дні Грузії на «UА:Першому»
6 та 7 серпня – дні Грузії на «UА:Першому»
6 та 7 серпня в ефірі «UА:Першого» покажуть документальні фільми про події серпня 2008 року - конфлікт у Південній Осетії. 7 серпня на телеканалі можна буде подивитись концерт грузинського композитора Гії Канчелі. Про це повідомляє прес-служба каналу.

У четвер, 6 серпня, о 18:50 на «UА:Першому»  транслюватимуть документальний фільм «Уроки російської» про події серпня 2008 року з обох боків барикад. Подружжя режисера Андрія Некрасова й журналістки Ольги Конської опинилися по різні сторони конфлікту, у Грузії та Південній Осетії, й провели журналістське розслідування. У картині є всі версії подій: російська, грузинська й осетинська. У повторі фільм "Уроки російської" вийде у суботу, 8 серпня, о 14:25.

Концерт грузинського композитора Гії Канчелі покажуть у п’ятницю, 7 серпня, о 16:35. Цього року легенді грузинської музики Гії Канчелі виповнюється 80. З цієї нагоди Київський камерний оркестр, муніципальний камерний хор «Київ», Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України та інші українські музичні колективи зі світовими іменами зіграють музику легендарного грузинського композитора. Під час концерту прозвучать відомі мелодії «Lulling the Sun» («Колискова сонцю») для хору та ударних інструментів, «Amao Omi» («Війна безумство») для хору та квартету саксофоністів, «Night Prayers» («Нічні молитви») для камерного оркестру.

UΛ:Перший також підготував ексклюзивне інтерв’ю Гії Канчелі, у якому митець розповість про свою творчість і написання композицій, про життя й музику у ньому. Інтерв’ю композитора «Маестро тиші» можна переглянути у суботу, 8 серпня, о 21:40.

7 серпня о 18:40 відбудеться перший показ в Україні документальної стрічки «Серпнева війна» про конфлікт у Південній Осетії. У фільмі буде хроніка та оцінка цих подій, а також кадри воєнного конфлікту. Повтор стрічки – у неділю о 15:05.

У неділю, 9 серпня, о 12:25 в ефірі каналу документальний фільм-оповідь про традиції вирощування кращих сортів винограду та виготовлення вина у грузинському Кахеті. «Загублені у виноградній лозі» - фільм гармонію людини й природи, відчуття справжнього щастя від своєї справи. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tonkosti.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду