Журналісти викривили слова Віталія Козловського про Крим – менеджер артиста

Про це Юлія Бакуменко розповіла сайту «Суспільне мовлення» після жеребкування  півфіналістів національного відбору на «Євробачення-2017».

«Те, що було сказано про Крим – це слова, викривлені журналістами. Артист абсолютно не це мав на увазі. Журналіст поставив декілька провокативних, некоректних запитань. Віталій жодним чином ніколи не висловлював думку, що Крим російський і не проявляв сепаратистські погляди. Віталій зазначив, що найголовніша цінність – це життя людей у Криму чи на Донбасі. Журналіст з цього  викрутив незрозуміле інтерв’ю», – сказала вона про інтерв’ю «Виталий Козловский: Неважно, украинский Крым или российский, главное - люди живы» на на «Апостроф Лайм».

Менеджер Віталія Козловського прокоментувала заборону Державною виконавчою службою при Міністерстві юстиції співакові виїжджати з України до 1 січня 2099 року, тобто на 83 роки.

«Конкурс проходитиме в Україні. Ми сподіваємося, що до того часу заборони вже будуть усунуті. Ми над цим працюємо. Не можу сказати, що судова справа (конфлікт триває через авторські права з його екс-продюсером Ігорем Кондратюком – ред.) йде до завершення. Ми саме працюємо над зняттям заборони виїзду. Таке рішення має прийняти суд і виконавча служба, яка виконує рішення суду», – розповіла пані Бакуменко.

Вона зазначила, що Віталій Козловський на національному відборі «Євробачення-2017» виступатиме з англомовною піснею I'm your light, музику до якої написав Дмитро Баннов, слова – Марина Скоморохова (авторка тексту пісні «Ангел», з якою Міла Нітіч представляла Україну на «Євробаченні-2011»).

Віталій Козловський з піснею  I L@ve? брав участь у національному відборі на «Євробачення» у 2010 році. Тоді українці надали перевагу Альоші. «Пісня I L@ve? була зроблена за 2-3 дні. Віталій вважає, що "Євробачення" – це конкурс пісні.  Заради принципу та амбіцій на конкурс йти не варто. Ми відштовхувалися від пісні», – пояснила вона.

Нагадаємо, у київському центрі подій Nivki-hall 20 січня музичний продюсер Костянтин Меладзе разом із командою національного відбору «Євробачення-2017» провів жеребкування і визначив порядок виступів півфіналістів у конкурсі. Варто зазначити, що телеканал СТБ 17 січня 2017 року оголосив імена 24 півфіналістів національного відбору.

Частина півфіналістів уже оприлюднила свої пісні, з якими хоче представляти Україну на конкурсі.

Перший півфінал цаціонального відбору на «Євробачення-2017» відбудеться у палаці культури «КПІ» 4 лютого, другий - 11 лютого, третій - 18 лютого. Ім'я переможця оголосять 25-го лютого в фіналі відбору. СТБ і «UA:Першому» паралельно транслюватимуть три півфінали і фінал нацвідбору, які розпочинатимуться о 19:00.

 Оцінювати конкурсантів буде Костянтин Меладзе, Джамала і Андрій Данилко

Ведучий Сергій Притула вестиме прямі ефіри Національного відбору на «Євробачення-2017».

Фото зі сторінки Віталія Козловського на Facebook

comments powered by Disqus