Володимир Ладижець став виконавчим продюсером просвітницького напряму НСТУ

ВолодимирЛадижець пішов з посади продюсера Житомирської філії НСТУ. З початку січня він обіймає посаду виконавчого продюсера просвітницького напряму Суспільного мовлення. Про це пан Ладижець сказав сайту «Детектор медіа».

«Із 2 січня я приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму, буду в команді генпродюсера Тетяни Кисельчук», – сказав він.

За його словами, у 2019-му році перед ним стоятиме завдання допомогти запустити проекти у філіях, які пройшли пітчинг у центральній дирекції.

«У 2019 році поступово будемо збільшувати власний контент у філіях Суспільного»,  – додав Володимир Ладижець.

Він зазначив, що через 2 місяці швидше за все буде оголошений повторний конкурс на посаду продюсера Житомирської філії НСТУ. Наразі у філії є тимчасово виконуючий обов’язки продюсера.

Нагадаємо, на пітчинг надійшло понад 200 проектів, із яких генпродюсери НСТУ відібрали 156.

Додамо, проект «Своя земля» про історії успіхів та викликів людей, що об’єдналися для спільної справи, – перший регіональний грантовий проект,  який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Регіональні журналісти виробляли проект «Своя земля» за підтримки фонду GIZ.

comments powered by Disqus