Тоні Холл офіційно зайняв посаду гендиректора ВВС

У перший день він розповсюдив електронною поштою привітання співробітникам, в якому висловив повну впевненість у перспективах корпорації, незважаючи на проблеми, які останнім часом нашкодили репутації ВВС. Він уже пообіцяв, що в найближчі місяці підготує плани на майбутнє.

“Це величезна відповідальність – бути 16-м генеральним директором корпорації”, – зазначив Холл. На його думку, якість кадрів і їх загальні цінності є центральною ланкою успіху ВВС. Перед нею зараз гостро стоїть проблема зі звільненням кадрів, які провели вже серію страйків і планують нові акції протесту. Їхні профспілки виступають проти програми скорочень і урізання бюджету.

Нагадаємо, що новий гендиректор вступив на посаду на тлі наслідків гучного скандалу із Джиммі Севілом, одним із “зоряних” телеведучих ВВС 1960-1970 років, дії якого спровокували відставку попередника Холла – Джорджа Ентуісла.

За словами Холла, корпорація вчиться на цьому “важкому періоді”. "Зараз ми відвойовуємо довіру – те, що завжди буде найціннішим ресурсом нашої організації”, – сказав він.

Вже найближчим часом лорду Холу доведеться призначити нових керівників, відповідальних за новини і телемовлення. Оголошено, що він уже призначив колишнього міністра у справах культури, ЗМІ і спорту (2007-2008) в уряді Лейбористів Джеймса Пурнелла (James Purnell) в штат корпорації на посаду директора з питань стратегії і цифрових технологій. Серед інших нагальних завдань – запобігання новим страйкам персоналу через плани досягнення щорічної економії коштів ВВС до 2017 фінансового року в розмірі 700 млн фунтів стерлінгів.

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus