Журналісти ВВС розпочали черговий страйк

12:52,
28 Березня 2013
1825

Журналісти ВВС розпочали черговий страйк

12:52,
28 Березня 2013
1825
Журналісти ВВС розпочали черговий страйк
За проведення акції проголосували більшість членів Національної профспілки журналістів NUJ і профспілки технічного персоналу Bectu. Журналісти обіцяють, що страйк, який розпочався сьогодні, 28 березня, триватиме 12 годин.

Попередній страйк працівників ВВС пройшов 18 лютого, він торкнувся низки програм і служб корпорації, проте керівництво пізніше заявило, що перебої в роботі були незначні.

Члени профспілок виступають проти скорочень, що тривають у компанії. ВВС виконує план зі скорочення 2000 співробітників протягом п'яти років. «Нинішні вимоги керівництва неприйнятні. Співробітники ВВС сьогодні висловлюються проти перетворення їх роботи на каторгу», – заявив керівник Bectu Джері Морріссі (Jerry Morrissy). Керівництво компанії, у свою чергу, розповсюдило заяву, в якій підтверджується, що переговори останніх днів результатів не дали, але менеджмент компанії не зможе відмовитися від скорочень.

Минулого разу значна частина журналістів британського медіахолдингу ВВС вийшли на добовий страйк через обіцяне скорочення штату компанії. Про це повідомляє BBC News. Причиною конфлікту стала відсутність угоди з тридцятьма співробітниками, яких поки не змогли перевести на іншу роботу.

Журналісти влаштували численні пікети біля будівлі корпорації в Лондоні. Співробітники ВВС були підтримані Національною спілкою журналістів (NUJ) Великобританії.

Щоденна програма новин Today на Radio 4 ВВС також не вийшла у ефір відповідності з розкладом о 6:00 за місцевим часом. Замість неї телерадіокорпорація транслювала інші передачі.

Джерело: BBC News

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду