Телеміст на Суспільному з 20: 00 до 21: 00 19 квітня заборонений законом – Аласанія

Про це він повідомив у новинах на «UA: Першому» 11 квітня.

 

Нагадаємо, якщо Петро Порошенко і Володимир Зеленський не прийдуть на дебати на Суспільному 19 квітня о 20: 00, ця година піде на фільм «Амстердам», сказав Зураб Аласанія.

За словами голови правління НСТУ, 19 квітня о 21:20 на каналі «UA: Перший», «Українському радіо» та на всіх регіональних каналах Суспільного розпочнеться програма «Зворотний відлік», де Мирослава Барчук та Павло Казарін, разом з експертами влаштують справжню дискусію з кандидатом(-ами).

Раніше у штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського запропонували провести дебати по телемосту у прямому ефірі.

У штабі Петра Порошенка не схвалили цю ідею,  Петро Порошенко сказав, що буде чекати Володимира Зеленського для проведення дебатів на стадіоні 14 квітня о 14: 14, а ввечері 19 квітня піде на офіційні дебати на Суспільне. 

Додамо, вартість 60 хвилин теледебатів у студії Суспільного без ПДВ становить 5 млн 767 тис. грн. Їх виділить Центральна виборча комісія (ЦВК). У постанові ЦВК чітко прописано формат дебатів. Після 5-хивлинного представлення  кожного з кандидатів у президенти на дискусію між ними виділяється 36 хвилин безперервного ефірного часу.  

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus