Суспільний мовник проведе дебати о 21:00, а перед тим імовірно покаже шоу зі стадіону

Суспільний мовник проведе дебати о 21:00, а перед тим імовірно покаже шоу зі стадіону

18:18,
18 Квітня 2019
2284

Суспільний мовник проведе дебати о 21:00, а перед тим імовірно покаже шоу зі стадіону

18:18,
18 Квітня 2019
2284
Суспільний мовник проведе дебати о 21:00, а перед тим імовірно покаже шоу зі стадіону
Суспільний мовник проведе дебати о 21:00, а перед тим імовірно покаже шоу зі стадіону
18 квітня Центральна виборча комісія прийняла рішення перенести час проведення дебатів між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським у студії Суспільного мовника з 20: 00 на 21: 00 19 квітня.

Про це повідомили на черговому засіданні ЦВК, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

«Комісія своєю постановою визначила, що теледебати між кандидатами на пост Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України, організовуються та проводяться Національною суспільною телерадіокомпанією України в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, 19 квітня 2019 року, на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення в прямому ефірі з 21.00 до 22.00 тривалістю 60 хвилин безперервного ефірного часу, за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 42, м. Київ.

Рішення прийнято у зв’язку з тим, що під час наради, проведеної  Комісією 18 квітня 2019 року за участю уповноважених представників кандидатів на пост Президента України у ЦВК Зеленського В.О. та Порошенка П.О., а також представників Національної суспільної телерадіокомпанії України, уповноваженими представниками кандидатів на пост Президента України у ЦВК підтверджено інформацію про проведення на стадіоні Національного спортивного комплексу "Олімпійський" 19 квітня 2019 року заходу передвиборної агітації у формі публічних дебатів між кандидатами на пост Президента України Зеленським В.О. та Порошенком П.О. Орієнтовний час закінчення зазначеного заходу є 20 година – 20 година 30 хвилин.

Крім того, уповноваженими представниками кандидатів на пост Президента України у ЦВК поінформовано, що на цей час ведуться переговори стосовно висвітлення агітаційного заходу окремими комерційними каналами мовлення, однак обсяг охоплення території України такою трансляцією невідомий.

При цьому зазначено, що відповідно до пункту 2 Положення про порядок проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост  Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України, теледебати обов’язково транслюються на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

Існуюча ситуація з проведення зазначеного заходу, що частково збігається з часом, відведеним на проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України, ставить під загрозу проведення останніх та, як наслідок, унеможливлює залучення до такого заходу максимальної телевізійної аудиторії, що може порушити право виборців на доступ до різнобічної, об’єктивної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору», – повідомили на сайті ЦВК.  

Станом на 19:30 у телепрограмі «UA: Першого» не внесені зміни щодо часу проведення дебатів. 

Однак продюсер ток-шоу «Зворотний відлік» Тетяна Кисельчук написала у фейсбуку, що тепер ймовірний розвиток подій: 19: 00 – 20: 00 – стадіон, 21: 00 – 22: 00 – Суспільне мовлення.

Відповідно до постанови ЦВК дебати у студії Суспільного мали би відбутися 19 квітня о 20.00. Та тепер ЦВК внесла зміни. 

Нагадаємо, вночі 17 квітня Володимир Зеленський розповів, що на НСК «Олімпійський» вже монтується сцена, а також про початок розповсюдження безкоштовних квитків на дебати

Після цього штаб кандидата у президенти Петра Порошенка звертається до Центральної виборчої комісії з клопотанням щодо внесення змін до положення про порядок проведення дебатів. Адже раніше Петро Порошенко планував на 20: 00 прийти на дебати у студію Суспільного, та він також має намір відвідати дискусію з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Відомо, що Суспільний мовник відповідатиме за режисуру дебатів на НСК «Олімпійський».

«Детектор медіа» збирає основні події, які відбуваються навколо дебатів між кандидатами Порошенком та Зеленським.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду