Суспільне припинило відбір учасника на «Євробачення юних музинкантів-2020»

У НСТУ також прийняли рішення скасувати чинність Положення про відбір учасника. Про це повідомила пресслужба Суспільного.

За словами члена правління НСТУ та члена журі відбору на «Євробачення юних музикантів» Ярослава Лодигіна, Україна візьме участь у конкурсі, якщо його перенесуть задля безпеки на пізніше цього року або й на наступний. 

«Хочу подякувати комісії, яка провела багато часу, обираючи учасника на Євробачення юних музикантів від України. Ми знайшли багато талановитих дітей, кожен із них надалі може претендувати на перемогу в цьому конкурсі й на успішну кар’єру в академічній музиці», — сказав пан Лодигін.

До офіційного відкладення конкурсу «Євробачення юних музикантів-2020» комітет устиг здійснити експертний розгляд понад 30 заявок, поданих на відбір. Представника від України мали оголосити до 6 квітня.

Нагадаємо, 18 березня Європейська мовна спілка й хорватський мовник-організатор HRT через пандемію коронавірусу вирішили відкласти міжнародний конкурс «Євробачення юних музикантів-2020», який планували провести 17 червня (півфінал) та 21 червня (фінал) у місті Загребі (Хорватія).

comments powered by Disqus