Ольга Мельник стала директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю НСТУ (Доповнено)

На Суспільному вона працює з третього лютого 2020 року.

Ольга Мельник раніше уже працювала у НСТУ, займала посаду керівниці відділу управління популяризації програм та партнерств департаменту зв'язків із громадськістю та засобів масової інформації.

У серпні 2019 року звільнилася з НСТУ і перейшла працювати заступницею начальника відділу комунікацій та зв'язків з громадськістю та ЗМІ Українського культурного фонду.

До того вона була керівником пресслужби на фестивалі «Молодість», працювала на «Новому каналі» та «1+1».

«Я прийшла на Суспільне вдруге за запрошенням Вікторії Сидоренко, в команді якої я працювала. Мені близьке її бачення розвитку комунікацій на Суспільному. Основну паперову роботу у департаменті Вікторія вже впорядкувала, команду сформувала і визначила вектор руху. Тому зараз моє основне завдання – продовжувати працювати над тим, щоб комунікації Суспільного залишались відкритими, а впізнаваність бренду зростала. У нас попереду "Євробачення", літня Олімпіада – плани амбітні», – сказала «Детектору медіа» Ольга Мельник.  

Нагадаємо, Вікторія Сидоренко прийшла у Національну суспільну телерадіокомпанію України у 2017 році на посаду директорки з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю. Вона розбудувала роботу служби в регіонах. Відповідала за публічну комунікацію телерадіокомпанії, партнерську співпрацю, а також кризові комунікації. 31 січня її призначили на посаду директорки з управління персоналом Суспільного. Тепер обов'язки директорки з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю виконує Ольга Мельник. 

Фото: з Фейсбук-сторінки Ольги Мельник

comments powered by Disqus