Вікторія Сидоренко стала директоркою з управління персоналом Суспільного

Вікторія Сидоренко стала директоркою з управління персоналом Суспільного

11:11,
31 Січня 2020
6556

Вікторія Сидоренко стала директоркою з управління персоналом Суспільного

11:11,
31 Січня 2020
6556
Вікторія Сидоренко стала директоркою з управління персоналом Суспільного
Вікторія Сидоренко стала директоркою з управління персоналом Суспільного
Раніше цю посаду обіймав Олександр Челак.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія призначив Вікторію Сидоренко директоркою з управління персоналом Суспільного. Вона працювала у компанії директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю з 2017 року.

Про кадрові зміни Зураб Аласанія повідомив колективу під час зустрічі, йдеться на корпоративному сайті НСТУ.

Вікторія Сидоренко прийшла у Національну суспільну телерадіокомпанію України у 2017 році на посаду директорки з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю. Вона розбудувала роботу служби в регіонах. Відповідала за публічну комунікацію телерадіокомпанії, партнерську співпрацю, а також кризові комунікації.

До цього вона  працювала в Астані в Казахстані, вела інформаційну кампанію одного з проектів «Експо-2017» New Energy Global Startup Fest. Це програма на замовлення уряду Казахстану. «Я очолювала інформаційну кампанію в 55 країнах світу, успішно її реалізувала. У мене навіть є лист подяки від міністерства енергетики Казахстану. Також займалася піаром міністра Каната Бозумбаєва», — розповіла Вікторія.

Після повернення в Україну стала міжнародною піар-менеджеркою пісенного конкурсу «Євробачення-2017»,

Сьогодні Вікторія Сидоренко також викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі, зокрема спеціалізується на темах управління репутацією бізнесу та топменеджменту, а також кризових комунікацій.

«Основне завдання на цій посаді — створити умови, належну систему, у межах якої працівники Суспільного зможуть реалізувати свій потенціал. І це не лише гідна оплата праці, а й налагоджена внутрішня комунікація, зрозуміла й прозора система мотивації та кар’єрного зростання, легкий процес адаптації для нових працівників, розвинена корпоративна культура. Дуже сподіваюся на підтримку колег, адже якісні системні зміни можуть відбуватися, тільки якщо кожен на своєму рівні їх підтримує», — сказала Вікторія Сидоренко.

Зураб Аласанія відзначив ефективну роботу Вікторії Сидоренко на посаді директорки з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю.

«На попередній посаді Вікторія зарекомендувала себе не лише як чудова профільна керівниця, а і як ефективна менеджерка, тож це заслужене підвищення. Вона вміє налагоджувати системну роботу й «з нуля» вибудовувати процеси. Тому правління доручає їй вибудувати взаємодію телерадіокомпанії з усіма працівниками й координувати роботу низки департаментів», — сказав Зураб Аласанія.

Нагадаємо, Олександр Челак  працював в інформаційно-аналітичних підрозділах Адміністрації Президента, РНБО України. Сфера інтересів – інформаційна політика, державне управління, виборчі технології. З липня 2017 року працював у НСТУ. У травні 2018 року в штатну структуру центральної дирекції було введено посаду заступник виконавчого директора, який мав курувати 2 департаментами (департамент управління персоналу та департамент організаційної роботи) та відповідати за напрям НR. На цю посаду було призначено Олександра Челака.

Як писав «Детектор медіа», 31 січня 2019 року наглядова рада Суспільного мовлення затвердила нову структуру НСТУ з новими членами правління і без виконавчого директора. Після змін у структурі Олександра Челака призначили  директором із управління персоналом Суспільного.

Фото надане НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду