Олександр Харебін: Суд не надав документів «Укртелефільму», які потрібні для створення Суспільного

zn.ua

«Суд не надав доступу до тих документів, які ми вимагали. Він дав доступ тільки до формальних документів, тобто до статуту та печатки. А для того, щоб рухатися далі у створенні Суспільного, нам потрібно залучити всі документи, які потрібні для передавального акту. Тобто наші вимоги задовольнили, але з обмеженнями. Тобто це рішення ні про що. Ми не отримали нічого, з того, що потребує НТКУ», - зазначив пан Харебін.

17 лютого Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розгляне звернення Олександра Харебіна щодо ситуації навколо реорганізації державного підприємства «УСТФ «Укртелефільм». Пан Харебін очікує від депутатів втручання в ситуацію та сприяння створенню слідчої комісії стосовно керівництва «Укртелефільма», які своїми діями блокують створення Суспільного мовника.  

Нагадаємо, Дніпровським УП ГУ НП в м Києві було відкрито кримінальне провадження щодо керівництва «Укртелефільма», яке 30 листопада відмовилось передати справи, документи та печатки студії новопризначеній голові комісії з реорганізації компанії Олені Любченко.

Провадження було відкрито за статтями 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), 356 (Самоправство) та 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України.

30 листопада колишнє керівництво студії «Укртелефільм» відмовилося передати справи, документи та печатку студії новопризначеному голові комісії з реорганізації ДП «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» Олені Любченко. 

Студія «Укртелефільм» має увійти до складу майбутнього Суспільного мовника – публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ»). У процесі реорганізації, ДП «УСТФ “Укртелефільм”» має бути перетворена на Філію Національної телекомпанії України «Студія Укртелефільм» (згодом НТКУ з усіма філіями буде перетворена на НСТУ). Філію НТКУ «Студія Укртелефільм» уже створено, її очолив Сергій Абрамов. Водночас ДП «УСТФ “Укртелефільм”» досі не ліквідовано.

 

comments powered by Disqus