Олег Наливайко назвав команду, з якою хоче будувати Суспільне мовлення

Про це Олег Наливайко сказав, відповідаючи на запитання члена наглядової ради НСТУ Дарії Карякіної  під час конкурсу на посаду голови правління НСТУ, який проходить сьогодні, 10 квітня, в інформаційному агентстві «Укрінформ».

Пан Наливайко сказав, що всі члени його команди мають місце роботи, наразі з ними проведені попередні розмови.

За його словами, це Ганна Бичок (відповідатиме за фінансово-економічні питання, наразі т.в.о. голови правління НСТУ), Олександр Мельничук (відповідає за інформаційну сферу на «UA: Першому»), Павло Грицак (корує проектом «Євробачення-2017»), Віталій Докаленко (колись керував НТКУ, створював разом з паном Наливайком канал Сiti, очолював Тоніс), Михайло Шаманов (Новий канал), Ганна Безулик (коруватиме проведенням шоу-програм, суспільно-аналічтиним мовленням), Юрій Лященко (створює радійні проекти, зокрема Radio1), Ярослав Літинський (відновлював мовлення на Донбасі), Ярослав Кургун (юрист).

«Микола Білоус не розглядається на роботу в суспільному мовленні», - додав Олег Наливайко.

Нагадаємо, зі всіх кандидатів свої команди назвав Зураб Аласанія, Роман Вибрановський та Марек Серант.

Читайте онлайн-репортаж «Детектора медіа» з виборів голови правління НСТУ.

10 квітня Наглядова рада обере голову правління НСТУ. Перший із кандидатів, за якого буде подано більше половини голосів від загального складу Наглядової ради НСТУ, тобто дев'ять голосів, вважається обраним Головою Правління НСТУ.

comments powered by Disqus