Європейська спілка мовників прийняла звіт української делегації щодо «Євробачення» – НСТУ

Європейська спілка мовників прийняла звіт української делегації щодо «Євробачення» – НСТУ

12:33,
16 Червня 2017
3199

Європейська спілка мовників прийняла звіт української делегації щодо «Євробачення» – НСТУ

12:33,
16 Червня 2017
3199
Європейська спілка мовників прийняла звіт української делегації щодо «Євробачення» – НСТУ
Європейська спілка мовників прийняла звіт української делегації щодо «Євробачення» – НСТУ
14 червня в Женеві (Швейцарія) заступник виконавчого директора центральної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України Павло Грицак разом із заступником генерального директора Ганною Бичок представили фінальний звіт про проведення «Євробачення-2017» під час засідання наглядової ради «Євробачення», яка здійснює контроль та керівництво конкурсом.

Представники НСТУ, як мовника-організатора «Євробачення-2017», наголосили у Женеві, що всі необхідні роботи для належного завершення проекту тривають у інтенсивному плановому режимі, йдеться на сайті «UA: Першого».

За даними телеканалу, представники Європейської спілки мовників відзначили, що звіт української делегації прийнято та «Євробачення» в Україні пройшло на високому рівні.

«Представники української команди обмінялися досвідом із представниками Португалії, де пісенний конкурс проводитиметься в наступному році», – додали на «UA: Першому».

«Команда з Києва, що бере участь у зустрічі тут в Женеві, передає досвід і знання мовнику-організатору із Португалії. Вони, команда українського Євробачення, є важливим учасником процесу, завдяки якому успішний досвід Києва буде передано Португалії», – сказав виконавчий директор «Євробачення» Йон Ола Санд.

«Попри всі виклики та сумніви, з якими нам доводилося стикатися, ми впоралися і змогли зробити чудове шоу, прийняти на високому рівні 42 делегації країн-учасниць, тисячі закордонних та українських журналістів, фанів, показати світу професійних українських ведучих і талановитих артистів», – зазначив Павло Грицак.

Заступник генерального директора ПАТ НСТУ Ганна Бичок додала, що за останній час вдалося втілити в життя два амбітні проекти: створення суспільного мовлення в Україні та проведення масштабного музичного шоу – «Євробачення-2017». Вона подякувала європейським партнерам за підтримку й допомогу в цьому.

Нагадаємо, 3 травня голова оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітер Фрайлінг сказав німецькому виданню Heute, що допускає введення санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу. Це може бути штраф або заборона участі країн у конкурсі до трьох років. Санкці проти України та Росії, за попередніми даними, мали розглядати 12 червня.  

Як повідомила сайту «Суспільне мовлення» прес-служба «Євробачення», на засіданні у Женеві не було представників від Росії. Щодо санкцій рішення не було прийнято. 

Зазначимо, з червня 2017 року команда з 26 людей щоденно працює в рамках дирекції з організації та підготовки «Євробачення-2017» для найскорішого завершення всіх справ. За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, це ті самі люди, які вели проект від початку, тобто саме вони можуть повною мірою фіналізувати роботу. Правління НСТУ зі свого боку здійснює моніторинг виконання дирекцією її зобов’язань.

Додамо, Наглядова рада ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні 12 червня 2017 розглянула питання «Про ситуацію, що склалася навколо пісенного конкурсу «Євробачення», і вирішила дочекатися результатів розслідування фактів ймовірних зловживань при підготовці конкурсу. Наразі правоохоронними органами ведеться розслідування кількох фактів.

Станом на 12 червня 2017 року на оплату очікували понад 250 договорів на суму понад 142 млн. грн. До 9 червня було підписано платіжні документи по закриттю договорів на суму 8, 31 млн. грн. До 18 чеврня очікують закриття ще 57 актів на суму 44, 7 млн.грн.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду