На «UA: Першому» після дворічної перерви знову транслюватимуть «Людину року»

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив заступник гендиректора НТКУ Олександр Мельничук.

«"Людина" буде, рішення було ухвалене ДО мого призначення», – повідомив пан Мельничук.

Гендиректор НТКУ (березень 2014 – листопад 2016) Зураб Аласанія розповів «СМ», що за його керівництва «UA: Перший» не був офіційним транслятором урочистої церемонії  «Людину року». «Саме тому вони й з'явилися зараз, що домовляються за кеш. Два роки не приходили – чудово розуміючи, що будуть послані. Тепер прийшли( А не транслювали ми їх тому, що це ідея, яка експлуатує  не найкращу людську рису: марнославство. Заробляючи на ній гроші. Для когось – ок, але не для Суспільного», – пояснив Зураб Аласанія.  

Зазначимо, що «Перший Національний» раніше не раз транслював премію «Людина року». Телеканал показував наживо церемонію за часів керівництва  т.в.о. генерального директора НТКУ  Олександра Пантелеймонова (2013-2014) та гендиректора НТКУ Єгора Бенкендорфа (2010-2013).

У 2015-2016 роках  «Людину року» транслював телеканал «Тоніс». 

Нагадаємо,1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Зураб Аласанія не згоден із тим, що суспільне мовлення, яке має постати у 2017 році, буде недофінансоване на значну суму. Наступного дня Кабінет Міністрів погодив звільнення генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії.

15 грудня 2016 року  голова Комісії з перетворення НТКУ у ПАТ НСТУ, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко призначив Олександра Мельничука та Павла Грицака заступниками генерального директора НТКУ. Олександр Мельничук відтоді відповідає за формування програмної сітки мовлення телеканалу «UA:Перший», інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм.

comments powered by Disqus