Максим Кошелєв стане продюсером «Центрального каналу»

Журналіст Максим Кошелєв розпочне співпрацю з Суспільним мовником 13 квітня 2018 року. Про це у коментарі «Детектору медіа» повідомили в правлінні ПАТ «НСТУ». «Офіційно Максим почне працювати з 13 квітня. До того – входить у курс справ», – зазначив член правління Роман Вінтонів.

Раніше Максим Кошелєв працював на проекті «Крим.Реалії».

Як зазначено на сайті «Крим. Реалії», Максим приєднався до проекту «Крим.Реалії» навесні 2016 року. Народився в 1980 році. До анексії півострова все життя прожив в Криму. Перші газетні замітки писав ще будучи школярем. Закінчив факультет журналістики Таврійського екологічного інституту. Телевізійну кар'єру розпочав на ДТРК «Крим», журналістом програми «12 хвилин новин». Пізніше працював у Сімферополі власним кореспондентом «5 каналу», потім - спецкором «Подробиць» телеканалу «Інтер». Після вимушеного переїзду до Києва працював кореспондентом телевізійних новин, випусковим редактором праймового випуску новин на одному з центральних телеканалів. Зараз - провідний і редактор відразу декількох теле- і радіопроектів кримської тематики, в тому числі - веде ранкові ефіри Радіо «Крим.Реалії».

Раніше повідомлялося, що на «Центральний канал» шукають продюсера.

Нагадаємо, Київська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «Центральний канал» і радіо «Голос Києва») трансформувалася у творче об’єднання Центральної дирекції ПАТ «НСТУ». У липні колектив радіостанції влився у структуру «Українського радіо», а Київська філія НСТУ припинила діяльність. Співробітників «Центрального каналу» ще влітку попередили про переїзд із вул. Хрещатик, 26 на вул. Мельникова, 42 в телецентр «Олівець».

З вересня «Центральний канал» виходить в ефір із телецентру, відтоді у колективі пройшла оптимізація. Про зміни на каналі читайте у репортажі «"Центральний канал" і реформа Суспільного: переїзд, надії та дискомфорт (Відео)».

Фото "Крим.Реалії"

comments powered by Disqus