До 4 грудня громадські організації мають подати кандидатури до Наглядової ради НСТУ

Про це повідомляє сайт Нацради.

Відповідно до Порядку проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень кандидатури до складу Наглядової ради НСТУ подаються листом за підписом керівника об’єднання. До листа додаються:

1) заява кандидата на посаду члена Наглядової ради НСТУ від громадських об’єднань та асоціацій за формою;

2) програма кандидата (обсягом до трьох тисяч друкованих знаків), у якій в довільній формі викладається позиція кандидата щодо пріоритетів діяльності у складі Наглядової ради НСТУ;

3) копія документа про вищу освіту;

4) копія паспорта громадянина України (першої – шостої сторінок та сторінки з останньою відміткою реєстрації місця проживання).

Заяви і програми кандидатів необхідно подавати в паперовій і електронній формах. Вони будуть  оприлюднені на офіційному веб-сайті Національної ради упродовж двох робочих днів від дня прийняття заяв.

Документи кандидатів, подані громадськими організаціями, перевірятимуться працівниками Національної ради стосовно їх відповідності вимогам,визначеним у статті 9Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». За підсумками перевірки може бути прийнято обґрунтоване рішення про відхилення кандидатур у разі їх невідповідності зазначеним вимогам.

 Нагадаємо, 19 жовтня учасники конференції з обрання члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері забезпечення прав національних меншин не обрали свого представника у наглядовий орган суспільного мовника. Після повторного прийому заяв Національна рада допустила до участі в конференції 32 громадські об’єднання та асоціації. Конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері забезпечення прав національних меншин відбудеться 15 грудня.

comments powered by Disqus