У липні відео Суспільного у Facebook переглянули майже 80 мільйонів разів

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» сказав директор з цифрового маркетингу Суспільного Андрій Боборикін.

За його словами, Суспільне має майже 30 сторінок у Facebook, серед яких сторінки загальнонаціональних каналів, радіо, філій та проєктів. Упродовж липня відео-контент на цих сторінках переглянули майже 80 мільйонів разів.

«Більша частина переглядів – це перегляди відео, які створюють редакції регіональних філій та команда в Києві. Найбільше переглядів традиційно для Facebook мають людські історії. Наприклад, відео про батька-одинака з Луганщини, який виховує 4 дітей, отримало майже 3 мільйони переглядів та більше 100 тисяч реакцій», – зазначив Андрій Боборикін.

На Луганщині батько-одинак виховує 4 дітей

На Луганщині чоловік сам виховує чотирьох дітей. Його дружина померла 3 роки тому, під час пологів. Більше родичів немає.

Опубліковано UA: Перший Середа, 1 липня 2020 р.
 
За його словами, шалений приріст по трафіку з Facebook Суспільне мало в березні-травні. Андрій Боборикін писав про це у статті «Суспільний щоденник медіаменеджера. Звідки береться трафік Суспільного» на сайті The Lede.
 

«У липні трафіку на сайт менше, але все одно ми тримаємося на запланованому рівні. В будь-якому разі ті кількісні показників, які ми отримуємо з Facebook, значно перевищують середні по індустрії, й не тільки в Україні. В 2020 році дуже мало медіа можуть сказати, що мають 75% трафіку з соцмереж. Довгостоково це звісно не дуже добре, адже треба диверсифікувати канали дистрибуції. Наразі багато працюємо з пошуком та більшою інтеграцію в продукти Google», – розповів він.

Над відео-контентом працює та ж команда Суспільного, що і в попередні місяці. «Детектор суспільного мовлення» поцікавився у директора з цифрового маркетингу Суспільного, як він пояснює такий ріст переглядів у соцмережах.

«Більшість переглядів, які ми отримуємо приходить з рекомендацій Facebook користувачам, які не є підписниками наших сторінок. Таких переглядів зараз у нас більше 80%. Я мав змогу порівняти цей показник з колегами з деяких інших видань, і в них в середньому рекомендації не перевищують 30%. Наразі ми детальніше аналізуємо ці показники, щоб краще розуміти як рухатися далі, але поки що я пояснюю такі результати тим, що ми публікуємо багато оригінального контенту в ефективному для соцмереж форматі та маємо чіткий фокус на важливі людські історії зі всієї України», – сказав пан Боборикін.

Нагадаємо, сайт «Суспільне Новини» за березень здобув аудиторію понад 3 млн унікальних користувачів.

comments powered by Disqus