Александро Крьогер зі Швеції відтворив із Lego виступи 41 учасника «Євробачення-2020»

Александро Крьогер зі Швеції за допомогою цеглинок Lego створив сценографію виступів 41 учасника міжнародного пісенного конкурсу «Євробання-2020». Серед конкурсантів є гурт Go-A з піснею «Соловей», які мали представляти Україну на конкурсі в Роттердамі, але через пандемію коронавірусу заспівали з дому на онлайн-шоу.

Відео «Євробачення-2020» з Lego Александро Крьогер опублікував на своєму каналі в YouTube. На сьогодні його переглянули понад 66 тисяч разів.

Він розповів офіційному сайту «Євробачення», що почав відтворювати «Євробачення» з Lego у 2004 році, близько 16 років тому.

За допомогою Lego він робить сцену, глядачів, усіх учасників у сценічних костюмах, потім створює ефект реального шоу зі світлом, графікою та музикою конкурсантів. На це чоловік витрачає весь вільний час із грудня, коли стає відомим дизайн сцени, по червень.

«Мені 27 років, проживаю в місті Умео (Швеція) зі своїм партнером і сім'єю. Працюю в галузі зв'язку. Окрім того, що живу та дихаю Євробаченням, я люблю подорожувати та проводити час зі своїм кіт і сім'єю», – розповів про себе Александро Крьогер.

Він вперше працював на дитячому «Євробаченні» у Києві у 2013 році, займався наповненням веб-сайту та соціальних мереж.

Гурт Go-A з піснею «Соловей»

За словами Александра Крьогера, «Євробачення» відігравало в його житті важливу роль.

«Будучи однорічним хлопчиком, я був усиновлений до Швеції з Румунії, а в 2006 році, коли дитяче Євробачення транслювалося з мого рідного міста Бухарест, я вперше побачив культуру моєї рідної нації», – сказав він.  

Нагадаємо, 16 травня відбувся двогодинний онлайн-концент «Євробачення: Європо, запали світло» замість скасованого фіналу «Євробачення-2020». 

Як відомо, Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021». Конкурс відбудеться в концертному залі Ahoy Arena, як і планувалося у 2020 році.  Данкан Лоренс, який здобув перемогу на «Євробаченні-2019» і привіз конкурс у Нідерланди, зберігатиме кришталевий мікрофон до 2021 року.

У 2020 році на конкурсі Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ, які спільно проводили нацвідбір, заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021» у Роттердам. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

Фото: фейсбук-сторінка Alexandro Kröger

comments powered by Disqus