У НСТУ деякі працівники понад 20 років не мали відпустки – ревізійна комісія

У НСТУ деякі працівники понад 20 років не мали відпустки – ревізійна комісія

15:59,
20 Травня 2021
6706

У НСТУ деякі працівники понад 20 років не мали відпустки – ревізійна комісія

15:59,
20 Травня 2021
6706
У НСТУ деякі працівники понад 20 років не мали відпустки – ревізійна комісія
У НСТУ деякі працівники понад 20 років не мали відпустки – ревізійна комісія
На сьогодні в компанії працюють 520 працівників, в яких більше 50 днів невикористаних відпусток.

У Центральній дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України деякі працівниками протягом 5–12 років не мали відпуски. Є унікальні випадки – навіть 18–22 років.

Про це йдеться у висновках ревізійної комісії АТ «НСТУ» за результатами проведення планової перевірки фінансової діяльності АТ «НСТУ» за результатами фінансового 2020 року, які опубліковані на корпоративному сайті Суспільного. Наглядова рада НСТУ розглядала роботу ревізійної комісії у квітні 2021 року і погодила висновки на засіданні.

Під час перевірки ревізійна комісія проаналізувала формування поточних забезпечень на виплату відпусток персоналу компанії. Це суттєва стаття звіту про фінансовий стан, яка напряму впливає на фінансові результати діяльності телерадіокомпанії, зазначили у висновках ревізійної комісії.

«Ми дослідили стан невикористаних відпусток працівниками АТ НСТУ на прикладі Центральної дирекції. За результатами аналізу ми дійшли висновку про можливе надмірне/нераціональне створення забезпечень. За фактами перевірки встановлено по деяких працівниках невикористання відпустки протягом 5-12 років. Є унікальні випадки навіть 18-22 років. Така ситуація є неприпустимою, та несе в собі ризики неефективного використання трудових ресурсів, зловживання службовим становищем та багатьох інших», – йдеться у документі.

За словами голови правління НСТУ Світлани Остапи, у процесі перетворення державного мовника в ПАТ «НСТУ» відбувся перехід працівників шляхом переведення із збереженням невикористаних відпусток. На той момент у багатьох працівників була значна кількість невикористаних днів відпусток.

Директорка з управління персоналом НСТУ Вікторія Сидоренко зазначила, що на сьогодні в компанії працюють 520 працівників, в яких більше 50 днів невикористаних відпусток, які були накопичені ще до створення Суспільного мовника.

Вона сказала, що менеджмент компанії проводить заходи щодо погашення невикористаних відпусток: запроваджено контроль за графіком відпусток і складено план погашення невикористаних відпусток.

Нагадаємо, у липні 2017 року наглядова рада ухвалила положення про ревізійну комісію акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду