19 травня – концерт національного проєкту «Я – віртуоз!»

19 травня – концерт національного проєкту «Я – віртуоз!»

16:46,
11 Травня 2021
4601

19 травня – концерт національного проєкту «Я – віртуоз!»

16:46,
11 Травня 2021
4601
19 травня – концерт національного проєкту «Я – віртуоз!»
19 травня – концерт національного проєкту «Я – віртуоз!»
У концертній програмі – твори геніальних Каччіні, Баха, Гайдна, Моцарта, Бетховена.

19 травня о 19:00 у Великій концертній студії Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться концерт національного проєкту «Я – віртуоз!».

Про це повідомила заступниця директора Об'єднання художніх колективів «Музика» дирекції «Українське радіо», скрипалька Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо Оксана Хомишинець.

За її інформацією, юні віртуози зі Львова та Києва вийдуть на сцену найкращої акустичної зали України разом із Симфонічним оркестром Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка. У яскравій весняній концертній програмі – твори геніальних Каччіні, Баха, Гайдна, Моцарта, Бетховена.

Ведучі – Дмитро Хоркін та Галина Бабій.

Де: Будинок звукозапису, метро «Кловська», вул. Леоніда Первомайського 5 в.

Скільки: Вхід за запрошеннями. Живий звук.

Нагадаємо, «Я — віртуоз» — масштабний проєкт, у межах якого молоді музиканти виступають у супроводі Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка. Концерти відбуваються в Будинку звукозапису Суспільного радіо — одній із найбільших студій звукозапису Європи, де виступають виконавці української та світової музичної сцени.

Останній концерт проєкту «Я — віртуоз» відбувся в лютому 2020 року. Виступи учасників можна почути в радіоефірі й подивитися на ютуб-каналі «UA: Культура».

Додамо, що організатори проєкту вважають, що «Я – віртуоз!» претендує вийти на рівень нацвідбору на «Євробачення юних музикантів».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду