Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»

Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»

15:11,
2 Липня 2020
2930

Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»

15:11,
2 Липня 2020
2930
Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»
Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»
Національна суспільна телерадіокомпанія України до 31 серпня прийматиме заявки музикантів від 16 до 21 року для участі у мистецькому проєкті «Я — віртуоз».

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.  

Юні музиканти мають бути  дипломантами або лауреатами районних, міських, національних чи міжнародних конкурсів.

Щоб подати заявку на участь:

  • запишіть відео композиції у своєму виконанні тривалістю 2–10 хвилин. Учасники можуть обрати будь-який твір із класичного репертуару, обмежень щодо музичних інструментів немає;
  • розмістіть запис на YouTube та відправте посилання разом із творчою автобіографією на пошту: alla.sheiko@ukr.net та oksahomi@ukr.net

Заявки приймають до 31 серпня. Найкращих виконавців запросять узяти участь в онлайн-концерті в Будинку звукозапису Суспільного радіо. Про дату концерту повідомлять згодом. 

Із запитаннями можна звертатися за номером: (099) 132-15-13.

«Я — віртуоз» — масштабний проєкт, у межах якого молоді музиканти виступають у супроводі Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка. Концерти відбуваються в Будинку звукозапису Суспільного радіо — одній із найбільших студій звукозапису Європи, де виступають виконавці української та світової музичної сцени.

Останній концерт проєкту «Я — віртуоз» відбувся в лютому 2020 року. Виступи учасників можна почути в радіоефірі й подивитися на ютуб-каналі «UA: Культура».

Додамо, що організатори проєкту вважають, що «Я – віртуоз!» претендує вийти на рівень нацвідбору на «Євробачення юних музикантів».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду