На Суспільному карантин через коронавірус: тимчасово обмежений вхід для відвідувачів

На Суспільному карантин через коронавірус: тимчасово обмежений вхід для відвідувачів

13:29,
17 Березня 2020
3812

На Суспільному карантин через коронавірус: тимчасово обмежений вхід для відвідувачів

13:29,
17 Березня 2020
3812
На Суспільному карантин через коронавірус: тимчасово обмежений вхід для відвідувачів
На Суспільному карантин через коронавірус: тимчасово обмежений вхід для відвідувачів
З 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу, продовжує інформувати про перебіг пандемії COVID-19 та застерігає, як вберегтися від хвороби.

Про це йдеться на корпоративному сайті компанії. Вхід до головного офісу Суспільного мовника (телецентру «Олівець»), Будинку звукозапису та будівель філій Суспільного тимчасово обмежений для відвідувачів телерадіокомпанії.

Компанія вводить запобіжні заходи, щоб захистити здоров’я працівників та гостей:

  • запроваджено вхідний санітарний контроль (за можливості безконтактно вимірюватимуть температуру працівників і відвідувачів);
  • до входу в приміщення не допускатимуть осіб з ознаками інфекційного чи респіраторного захворювання;
  • масові заходи в Будинку звукозапису перенесуть або скасують;
  • екскурсії в музеї та приміщення Суспільного мовника тимчасово зупиняють на період карантину.

За словами директорки з управління персоналом ПАТ «НСТУ» Вікторії Сидоренко серед заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 є також заборона відряджень працівників у межах України та за кордон, окрім нагальних випадків – за погодженням голови правління.

«Ми рекомендували працівникам утриматися від будь-яких поїздок за кордон та в межах України. Рекомендували працівникам забезпечити самоізоляцію протягом 14 календарних днів у випадках: повернення із закордонного відрядження чи закордонної відпустки; виявлення в осіб, з якими спільно проживають працівники, ознак інфекційного чи респіраторного захворювання та ін.», – зазначила вона.

Вносяться також зміни й в ефір Суспільного. Зокрема телеканал «UA:Культура» в наступні два тижні покаже спецпроєкт «DOCU/дні на «UA:Культура» в межах партнерства з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA. Поки сам фестиваль організатори вирішили відкласти через карантин, що обмежує масові заходи в столиці, глядачі телеканалу зможуть зануритися у фестивальну атмосферу завдяки спецпроєкту «DOCU/дні на «UA:Культура».

У прямоефірному токшоу «Зворотний відлік» на «UA:Перший» ведучі, учасники та експерти говоритимуть без участі аудиторії. На першому каналі Суспільного радіо «UA:Українське радіо» більше інформуватимуть про боротьбу з поширенням коронавірусу, особливо у відрізках обласних радіо. Зокрема, 16 березня, відбулася радіодискусія «Випробування коронавірусом: Стоп паніка».

На «UA:Радіо Культура» збільшиться кількість аудіокнижок та радіовистав за шкільною програмою — для школярів, які наразі перебувають на карантині.

Як повідомила Вікторія Сидоренко, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу передбачають опрацювання планів діяльності теле-, радіо- та діджитал-платформ на період карантину з можливістю покрокового коригування в разі погіршення епідеміологічної ситуації (збільшення інформаційного мовлення, включення регіонального контенту, тематичне інформування населення щодо заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та епідеміологічної ситуації тощо). А також розробку алгоритмів забезпечення безперебійної діяльності ПАТ «НСТУ», зокрема забезпечення безперервності ефірів теле- та радіоканалів, у разі посилення обмежувальних заходів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду