Суд поновив Ганну Бичок на посаді  заступника виконавчого директора НСТУ

Суд поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора НСТУ

16:53,
23 Травня 2019
4000

Суд поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора НСТУ

16:53,
23 Травня 2019
4000
Суд поновив Ганну Бичок на посаді  заступника виконавчого директора НСТУ
Суд поновив Ганну Бичок на посаді  заступника виконавчого директора НСТУ
Шевченківський районний суд міста Києва поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора (з питань пісенного конкурсу «Євробачення») ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ»). Апеляційний суд це рішення підтвердив. Ганну Бичок мають поновити на тій самій посаді і компанія має виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 246 142,86 грн.

Шевченківський районний суд встановив 2 листопада 2018 року, що Ганну Бичок було незаконно  звільнено з 15 травня 2018 року з посади заступника виконавчого директора (з питань ПКЄ) НСТУ. 6 березня 2019 року постановою Київського апеляційного суду рішення Шевченківському районному суді міста Києва залишено без змін.

Про це йдеться у судовій справі № 761/22110/18, опублікованому в єдиному державному реєстрі судових рішень. Також цю інформацію сайту «Детектор медіа» особисто підтвердила Ганна Бичок.

«Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 02 листопада 2018р. по цивільній справі № 761/22110/18, позов ОСОБА_1 до ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" про визнання наказів незаконними та їх скасування; поновлення на роботі; стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу; відшкодування моральної шкоди; стягнення надбавки за звання; зобов'язання вчинити дії – задоволено частково.

Визнано незаконними накази відповідача: № 258-к від 28 березня 2018р. "Про звільнення ОСОБА_1.", № 2637-к від 15 травня 2018р. "Про внесення змін до наказу ПАТ "НСТУ" від 28.03.2018 № 258-к "Про звільнення ОСОБА_1."; зобов'язано відповідача поновити позивачку на роботі на посаді заступника виконавчого директора (з питань ПКЄ) ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з 15 травня 2018р.; стягнуто з відповідача на користь позивачки середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 246142,86 грн.; у відшкодування моральної шкоди 3000,0 грн.; судовий збір у розмірі 1409,6 грн.; витрати на правничу допомогу у розмірі 20571,43 грн.; стягнуто з відповідача на користь держави судовий збір у розмірі 3166,23 грн.; в решті позову відмовлено.

Постановою Київського апеляційного суду від 06 березня 2019р., апеляційну скаргу відповідача залишено без задоволення; апеляційну скаргу позивачки - задоволено; рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02 листопада 2018 року в частині відмови ОСОБА_1 у задоволенні вимог щодо стягнення з ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на її користь надбавки за звання «Заслужений економіст України» за період з 01 вересня 2017 року до 15 травня 2018 року у розмірі 46478,8 грн. скасовано і в цій частині ухвалено нове судове рішення, яким позов в цій частині задоволено; в решті рішення суду залишено без змін», – зазначено у рішенні суду.   

Ганна Бичок розповіла сайту  «Детектор медіа», що 6 березня написала заяву у НСТУ і чекає, коли її поновлять на роботу.

«У день отримання рішення суду Київського апеляційного суду, 6 березня, я разом з адвокатом, яка представляє мої інтереси в судах, заїхала в ПАТ "НСТУ", написала заяву про виконання рішення суду апеляційної інстанції, де вказала всі свої контакти, додала рішення апеляційного суду. До сьогодні ніяких рухів з боку НСТУ немає», – сказала Ганна Бичок.

За її словами, Шевченківським районним відділом державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві  за невиконання рішення апеляційного суду  до ПАТ «НСТУ» направлено три постанови, дві з них накладення на боржника штрафів на користь держави, третя про  накладення арешту на грошові кошти, що містяться на рахунках боржника (НСТУ - Ред.). Але керівництво ПАТ «НСТУ» все одно не виконує рішення суду, зазначила Ганна Бичок.

Пані Бичок пояснила, що представники НСТУ мали би зв’язатися з нею по телефону чи поштою і після цього вона  мала вийти на роботу та ознайомилася з наказом про поновлення.

Згідно з процедурою, у НСТУ мають прийняти її на ту посаду, з якої її скоротили, відповідно до рішення суду, в трудову книжку вноситься запис, що наказ про звільнення був незаконним,  здійснити всі виплати,  відповідно до рішення суду, відновити стаж, подати звітність у пенсійний фонд, фіскальну службу.

Ганна Бичок сказала, що наразі залишився ще один етап у разі невиконання рішення суду, органи державної виконавчої служби міста Києва  звертається до поліції про відкриття кримінальної справи на керівника компанії.

Сайт «Детектор медіа» звернувся по коментар до НСТУ.

Нагадаємо, Ганна Бичок пропрацювала в Національній телекомпанії України (з 19 січня 2017 року – ПАТ «НСТУ») понад 11 років. Під час керівництва компанією Зурабом Аласанією стала заступником гендиректора з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення, маючи за спиною понад 30 років стажу в фінансовій діяльності. Після звільнення за власним бажанням гендиректора за день до реєстрації ПАТ «НСТУ» 18 січня 2017 року голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко призначив Ганну Бичок тимчасово виконуючою обов’язки голови правління суспільного мовлення.

Пізніше головою правління НСТУ було обрано Зураба Аласанію, який прийшов у компанію з новою командою. Виконавчим директор НСТУ став Олександр Лієв. Ганну Бичок перевели на посаду заступника виконавчого директора з питань ПКЄ, на якій вона завершувала проект «Євробачення-2017».

Фото з архіву Ганни Бичок

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду